Rüyada Akrepten Kaçtığını Görmek

Rüyada akrepten kaçtığını görmek ne demektir?

Rüyada akrepten kaçtığını görmekRüyamda bir evdeydim, insanlar vardı, bu insanları tanıyormuşum rüyamda ama şuan yüzlerini hatırlayamıyorum, ev bir köy evi gibiydi, herkes evin salonundaydı, bende salonun sonundaydım, eve uzun, çok büyük ve simsiyah, çok parlak bir akrep girdi, sanki beni arıyormuş gibi hissettim, istediği benmişim gibi hissediyordum, çok korktum, ağzını açınca ağzı kocaman oluyordu, bir ara kafasından tutup öldürmeyi düşündüm ama ısırmasından korktum, sonra beni görmeden arka tarafa kaçtım, arka tarafın camından evden çıktım, olabildiğince koştum, akrebin çok hızlı olup bana yetişebileceğini hissediyordum, daha hızlı koşmaya başlıyordum, çayırlık bir yokuşta ilerliyordum. Yorumlarınız için teşekkürler. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada akrepten kaçmak neye yorulur?

Rüyada köy evi gibi evde olmanız şu anda gerçek hayatta şehir yaşamının zorlu şartlarının sizi yormuş olduğunu, bu karmaşadan kaçmak, bir süre uzaklaşmak, kendini emniyette hissederek kafanız dinlemek istediğini temsil etmektedir. Rüyada akrep görülmesi hayırlara yorulmaz ve çoğu zaman rüyayı gören kişinin beklenmeyen bir acı olayla karşılaşacağına rivayet edilir. Akrepten korkmak ve akrepten kaçtığını görmek içinizdeki gizli korkuların açığa çıkmasına sebep olan bir olay yaşadığınızı ve bu durumun sizi iyice rahatsız ettiğine delalet eder.

Rüyanın devamında meydana gelen olaylar ise sizin verdiğiniz emek ve gösterdiğiniz gayret ile tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağına işaret etmektedir.

“Rüyada Akrepten Kaçtığını Görmek” hakkında 5 yorum

  1. Erkek arkadaşımla bir evdeydim. Odada yataklar vardı, biz de yatağın üstünde oturuyorduk. Kolumda bir akrep fark ettim. Arkadaşıma almasını söyledim ama beni duymadı, akrep kolumu soktu acı hissetmedim ama kolum ağırlaştı. Kolumdan atmaya çalıştım kuyruğu koptu, akrebi arkadaşımın ceketine attım. O da eline alıp elinde biraz oynadı kenara attı. Niye evin içine attın geri gelirse diye konuşurken önümüzden yarı akrep, yarı örümcek bir böcek geçti. Arkadaşım yakalayıp pencereden attı. Böcek pencereden düşerken kadına dönüştü ve bana bu eve tekrar geleceğim, sana zarar vereceğim, intikamımı alacağım deyip yere düştü. Pencerenin altında bir kadın daha vardı düşen kadına yardım edip kaldırdı. Yaş 22, Bekar, Öğrenci.

  2. Rüyamda kayın valilerin evimdeyim yengem ettim ve kayın valileri görüyorum, mutfaktaydım ve akrep görüyorum ve kaçmaya çalışıyorum, çıktıktan sonra salona geçiyorum ve camın önünde bir sürü ölü kahve rengi akreplerin kayın validen elleriyle akrepleri yere atıyor ve elleriyle istemiyorum, bunun anlamı nedir?

  3. Ruyamda evimizin salonundaydim once ayagimin altinda kucuk kipirtilar hissettim, hemen ardindan babam kurekle gelip (akrep oldugunu o zaman gormustum) onu kurege koyup goturmeye calisti, her seferinde kaciyordu, bende ondan kaciyordum. Akrep daha sonra dev simsiyah bir akrebe donustu sanki benim pesimden geliyor gibiydi, babam bu defa her iki tarafina ip baglayip onu disariya goturmeye calisiyordu akrep her seferinde agzini acip direniyordu en sonunda babam onu balkon kenarina bağladi (lutfen yorumlar misiniz ogrenciyim ve bekarim)

  4. Rüyamda akrep yuvasina camasir suyu döküyorum..siyah iri milyonlarca akrep sehri istila ediyor ben yolda buldugum tombul bir kız bebekle birlikte kücük bir dükkana siginiyorum

  5. Rüyamda bir akrebin bana doğru gelip kuyruğunu uzatıp sokmaya çalıştığını gördüm ama ben kaçıyodum ve beni sokamadı ben korkuyodum akrepten. Kuyruğunu ne kadar uzatıRSA uzatsın bana hiç ulaşamadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir