Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Akrobasi görmek

Rüyada akrobasi görmek nedir?

Askerlik yaptığım yerde tanımadığım 3-4 kişiyle biraz yüksek bir rakımdan şehri izliyorduk. Birden Kırmızı beyaz bir savaş uçağı akrobasi hareketleri yaparak şehri üzerinde turlamaya başladı.Ben hayranlıkla onu seyrederken,4-5 civarında eski tipli, yabancı savaş uçakları şehrin üzerinden hızla geçmeye başladı, hatta yönü İstanbul’dan Ankara’ya doğruydu. Bizim savaş uçağı bir ters takla atıp bu uçaklara ateş ederek peşinden gitti. Bu arada uçakların üzerinde Arapça yazılar gördüm. Ben rüyanın içindeyken Suriye ile savaşa girdiğimizi düşünmüştüm. Yakınlarımıza bombalar düşmüştü bir sığınağa girdik ve geçen uçakların Kore uçağı olduğunu duydum, sonrasında da uyandım.

Not;Uçakların gürültüsü,ayrıca bizim uçağın ateş ettiği esnadaki ışığı ortama tam bir savaş havası katıyordu.

Rüyada akrobasi görmek yorumu

Rüyada akrobasi görmek bilinçli bir korkuyu veya düşme – kaybetme endişenizi ifade eder. Bu korkuya neden olan eyleme isteyerek iştirak etmişiniz ancak kontrolü kaybetme ya da kararların başkaları tarafından verilmesi korkunun özünü oluşturmaktadır.

“Rüyada Akrobasi görmek” için 3 yanıt

yukarı doğru daracık ve zorlu bir merdiven çıkıyordum. çıkışa çok az kalmıştı. son basamakta uzun bir adım atıp ya da atlayarak kapıya ulaşmam gerekiyordu. aşağısı boşluktu ve atlarken o boşluğa düşme korkusuyla uyandım.
yorumlarsanız çok sevinirim

rüyamda şehrin üsdünde apartmanların hemen üsdünde bir uçak beyaz renkde akrobatik hareketler yapıyordu ani manevralar yapıyordu çok büyük bi gürültü çıkarıyordu o anda gökyüzüne baktım uçağı gördüm ve tanımadığım ve göremediğim bi varlık bu helikopter dedi bende nebiçim helikopterbu uçakdan farkı yok deye düşündüm ve uyanmışım

Rüyada uçak görmek, genellikle seyahat, yolculuğa çıkmak, tatil arzusu, gezmeye gitmek ile yorumlanır. Uçak rüyaları bazen yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak anlamlarını da verebilir.
Uçağın yaptıkları ve diğer olaylar ise yaşamınızda bazı yenilikler yapmak istediğinizi ancak yaşamının başkaları tarafından kontrol edilmesi (istediklerini yapamamak) sebebiyle bu istediklerini yapamamak korkusu yaşadığını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir