Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Akrobasi Hareketleri Görmek

Rüyada akrobasi hareketleri ne demektir?

30 yaşındayım memurum. Gündüz işim gereği bir iş adamı ile görüştüm. İş adamından hem şahsi bir isteğim oldu hemde çalıştığım yer ile ilgili bir isteğim oldu. Anlayışla karşıladı. Kendisine sadece göstermem yeterli olan bir belgeyi isteği üzerine fotokopi olarak verdim. Verirken korkmadım ancak biraz kaygı duydum. Bu belgeyi isterse kötü amaçlı olarak kullanabilir. Kendisinden yırtmasını istedim. Bir süre sonra yırtacağını söyledi. Kendisi iyi biri kötü amaçlı kullanacak biri değil. Ama memur olduğumuzdan başımıza sıkıntı geleceğinden korktum. Gün boyu, bu kaygı ile devam etti.

Gece rüyamda bir helikopter gördüm, havada akrobasi hareketleri yapıyordu. Sonra sadece sesini duyduğum biri bu hareketlerin nasıl yapılacağını anlatıyordu. Rüyamda helikoptere bindiğimi net olarak görmedim ancak helikoptere bindiğimi hissettim sadece, çünkü gücü ve cesareti sebebiyle kendisini çok sevdiğim bir arkadaşıma gülerek birazda korku ile sarılıyorum kendisine “abi nasıl güçlü müyüm , iyi sıkabildim mi seni” diyorum, oda “ben daha güçlü sıktım” diyordu”. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:30
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: şu an sevinçli
Anahtar kelimeler: Helikopter, güçlü

Rüyada akrobasi hareketleri görmek tabiri

Rüyanız oldukça anlamlı ve kendi içinde çok tutarlı.

Rüyada helikopter görmek hırsı ve başarıları temsil eder. Rüyada helikoptere binmek, helikoptere bindiğini, helikopter seyahati görmek, hırsınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi başardığınızı, başarıların sizi beklediğini gösterir. Akrobasi hareketleri rüyayı gören kişiye gerçek hayatta bazı durumlarda esnek olmayı başarmak gerektiğini, değişen şartlara ayak uydurmak gerektiğini böylece sorunların daha kolay çözüleceğini belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir