Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Akşam Ezanı Abdest Almak

Rüyada akşam ezanı abdest almak neye işarettir?

Türkiye’de yabancı bir şehirde, misafir gibi bir durumdayım, yanımda takım elbiseli biri var, akşam ezanı okunmak üzere. Abdest aldık, sanırım bu yanımdaki tanımadığım arkadaş ikide bir “haydi bana göster” diyor, “tamam şimdi götüreceğim seni” dedim, elinden tutum, sanırım mescide giriyorum, bir girdim karşımda bir gurup zikir çekiyor, sesli şekilde.

Sağıma baktım, yere doğru biri yatıyor, yerde bir yüzü hayvan, bir yüzü insan, korku ve telaş sardı, yanımdaki arkadaşım bana sordu “bunlar kim, ne oluyor burada” bende diyorum ki “su sakallı olan şeyh, yerde yatan yarı insan yarı yüzü hayvan olan da oğlu” dedim.

Birden korku ve telaş ile namazı kıldık mı kılmadık mı bilmiyorum ama takım elbiseli arkadaş kayboldu ve korktum vede çok güldüm sonunda rüyanın. 27.05. 2012 / 22:58

Rüyada akşam ezanı abdest almak neye yorulur?

Merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda hedeflerinize ulaşmak, hayallerinize kavuşmak için yapmanız gereken bir çok fedakarlıklar olduğunu göstermektedir. Hayatınızda sizin için önemli sayılabilecek bir olay yaşayacağınızı ve bunun sonucu daha çok sorumluluk alacağınızı, kendinizi daha iyi tanıma fırsatı yakalayacağınızı belirtmektedir. Bakınız rüyada ezan görmek analizi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir