Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Akşam Olduğunu Görmek

Rüyada akşam olduğunu görmek neye işarettir?

Rüyada akşamı görmekRuyamda amcamin evine gidiyorum ama aksam oluyor ve herkes uyuyor, derken ben odada tek kaliyorum ve aniden karanlik odada televizyon hizli bir sekilde acilip kapaniyor, kapilarda ayni sekilde hemde defalarca. Ondan sonra ben yegenlerimi uyandirmaya gidiyorum ama yine karanlik, bir odada kimseyi bulamiyorum, derken sadece tek bir yegenimi buluyorum ve odadan cikiyoruz.

Ben ona televizyon olayini anlatirken pencereden bakiyoruz ve disarisi karanlik olmasina ragmen cok hizli bir sekilde acilip kapanan kapi sesleri duyuyorum ve inanilmaz bir korku ve urperti hissediyorum, sizce ruyamin anlami nedir? ilginize simdiden tesekkurler.

Rüyada akşam olduğunu görmek yorumu

Ebru selam, dikkat edersen rüyanda gördüğün tüm olaylar hep gerginlik, endişe, korku temalı şeyler ki bunun anlamı senin şu anda çok gergin bir dönem geçirdiğini, rahatlamaya ihtiyaç duyduğunu göstermektedir.

Rüyanda amcanın evine gitmiş olman senin kendini güven içinde olduğunu hissetmeye ihtiyaç duyduğunu temsil etmektedir.

Rüyada akşam olduğunu görmek rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda arzusuna kavuşacağına veya bir işin sonuna gelindiğine işaret eder. Rüyayı gören kişiye kısa bir süre daha sabretmesi gerektiğini ifade eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise şu anda içinde olduğun karanlık, umutsuz, kaygılı ve korkulu ruh halini tarif etmektedir. Sabır ve dua ile bunların son bulacağını müjdelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir