Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Akşam Yemeği Görmek

Rüyada akşam yemeği neye delalet eder?

Rüyada akşam yemeği görmekRüyamda arkadaşımla akşam yemeği yiyorduk ama ne yediğimizi hatırlamıyorum, sonra baktım ki tabakta yemeğin içinde bir böcek gördüm, ağzımdaki lokmayı tabağa tükürdüm. Sonra kusmak için koşarak  lavaboya gittim.  Lavabo çok ilginçti hem geniş hem çok derindi, rüyada içimden “bu nasıl bir lavabo, bulaşık yıkamak için mi yapmışlar” dedim. Sonra dakikalarca kustum, tüm midem boşalmıştı, sonra elimle ağzımın için ve dilimi temizledim, çok iğrenç bir durumdu.

Sabah uykudan kalktığımda ağzımın içi bir garipti, sanki bunları gerçekten yaşamış gibiydim. Hayatımda ilk kez böyle gerçekçi bir rüya gördüm, hayırdır inşallah. 23, kadın, bekar, satış temsilcisi.

Rüyada akşam yemeği görmek yorumu

Selda selam. Gerçekten hoş bir rüya değil ama önemli olan onun ne dediğini anlamaktır.

Rüyada akşam yemeği görmek size hedef ve yaşam yönü hakkında kimi ciddi düşünme gereği gösterir. Akşam yemeğini yiyen birilerini görmek bağımsızlık ya da sosyal beceri eksikliği temsil edebilir. Rüyada akşam yemeği yemek sizin kişiler arası ilişkilerinizde ve sosyal yaşamda oldukça başarılı olduğunuzu ifade eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin aile yaşamı konusunda bilgi vermektedir. Ailesi veya arkadaşlarıyla neşeli bir yemek yediğini görenin hayatında mutlu gelişmeler olacağını ifade ederken keyifsiz bir akşam yemeği bunun tersini gösterir.

Yemekten böcek çıkması rüya sahibi insanın hayatındaki küçük ve basit meseleyi zamanında küçükken çözmemesi nedeniyle o sorunun büyüyüp, içinden çıkılmaz hale geldiğine delalet eder. Rüyada tükürdüğünü görmek ağzınızdan çıkan kötü bir söz nedeniyle kimi pişmanlıklar yaşadığınızı, sanki keşke bu sözü söylemeseydim diye düşündüğünüzü simgelerken, diline hakim olmak konusunda sizi uyarır.  Kustuğunu görmek genelde iyiye yorumlanmaz, insanın düşünmeden hareket ettiğini ve bundan dolayı sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir, yaptığınız bir şeyden pişmanlık duyacağınıza işarettir.

“Rüyada Akşam Yemeği Görmek” için bir yanıt

Sevgilinin bulaşık yıkadığını görmek
Rüyamda sevgilimle ayrılmışız ve o benim bulaşıklarımı yıkamış. Bana güzel bir şey söylüyordu hala sevdiğini böyle olması gerekti tarzında bir şeydi. Daha sonra biz sevgilimle gerçekte ayrıldık ve rüyayı yine gördüm ama bu sefer bir evdeydik ve birlikte bulaşık yıkıyorduk, rüyamda sevgiliydik ve mutluyduk. Yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir