Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Aksesuar Görmek

Rüyada aksesuar görmek nedir?

Rüyamda Justin Bieberi gördüm ama şu rüyam ilginçti: bir sürü kız toplanmıştı bende onların içindeydim ama konser alanı değildi sanki. Tam olarak nerede olduğumu bilmiyorum yani. Justin geldi ve o kızların içinden seçerek beni çekti ve sarıldı. Sonra beraber bir yere gittik yolda bana çok samimi ve sıcak davrandı, gittiğimiz yerde mücevherler ve aksesuarlar vardı ve bir tek taş yüzük gördüm ama taşı yüzükten ayrı yanında duruyordu ve sonra uyandım.

Ben justin hayranı da değilim sadece onu başarılı buluyorum böyle bir rüya görmem çok ilginç ve hala anlamını çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyada aksesuar görmek yorumu

Seda merhaba, öncelikle rüyada Justin Bieber sayfasını okumalısın.

Rüyada aksesuar görmek size eksik duygu olduğunu gösterir, hayatınızda bir şeyin eksikliği hissettiğinizi ifade eder. İpuçları ayrıntı, bezek, bezeme, bezen, dekor, donatım, mücevher, süs, takı, ziynet terimleri de benzer anlamlar taşır.

“Rüyada Aksesuar Görmek” için bir yanıt

Rüyamda günlük kullandigim aksesuar yani takilarimin calindigini fark ediyorum ve buna cok üzülüyorum birkac kez aramaya calisiyorum bulamiyorum isin ilginc yani takilarim tanimadigim bir yerde caliniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir