Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Aktör Görmek

Rüyada aktör görmek neye işarettir?

Merhaba. Rüyamda eskiden sevdiğim kızla beraber kalabalık bir grubuz. Mağara gibi bir yerde, ünlü bir aktör tarafından kaçırılıyoruz. Ben kurtulup dışarı çıkıyorum ve görüyorum ki dışarısı kızla eskiden birlikte okuduğumuz okul. Ben okulun arka kapısından çıkıyorum ve dolmuşa atlayıp kaçıyorum ve dolmuştaki bir ekrandan kaçıranın intihar ettiğini görüyorum.

Ayrıca ben gerçek hayatta bu kızla evlenmek istiyorum. Bunun tabirini çok merak ediyorum. Cevaplarsanız sevinirim, bu ne anlam taşır. Çok saygılar.

yazan:hakan
cinsiyet:erkek
yaş:20
medeni durum:bekar
anahtar kelime:eski sevgili
ruh hali:mutsuz

Rüyada aktör birini görmek yorumu

Hakan merhaba, Rüyanda bazı anlam karışıklığı var. Mesela “eskiden sevdiğim kızla” diyorsun sonra “ben gerçek hayatta bu kızla evlenmek istiyorum” diyorsun. Bu bir hata. O kızla evlenmek istiyorsan eskiden değil şimdide seviyor olmalısın.

Rüyada eski sevdiği kızı görmek bir pişmanlık işaretidir. Detaylı bilgiyi sayfanın üst kısmında bulabilirsin. Kaçırılmanız geçmişten gelen bazı gizli korkulan halen devam ettiğini gösterir. Kurtulduğunda okuluna çıkmış olman halen öğreneceğin bazı şeyler olduğunu, gelişiminin sürdüğünü simgelemektedir.

Rüyada aktör görmek, iyiye işaret olup, dostlarınıza güvenebileceğine işarettir. Rüyada tanımadığın aktör görmek aynı zamanda yeni dostlar edineceğimize değişik renkli kişilikli insanlar sayesinde hayatımızın renkleneceğine, hayatınıza katılan bu insanlar sayesinde güzel dostluklar yaşayacağımızı işaret etmektedir.

Rüyada aktör olmak, ünlü bir aktör olduğunu görmek güçlü arzularını gösterir. Bu da gerçek hayatta, ister bir ebeveyn rolü, kardeş, eş-işçi vb veya belki de bir hareket veya bir cephesinde yerleştirdiğimiz olarak oynayan bir göstergesi olabilir. Aktör; erkek oyuncu, erkek sinema sanatçısı, erkek tiyatro oyuncusu anlamındadır.

“Rüyada Aktör Görmek” için 3 yanıt

Erkek film artisti görmek
Öncelikle adım Serdar, yaşım 32, dulum, özel bir şirkette işçiyim. Rüyamda erkek film artisti gördüm, aksiyon gerilim filmi gibi bir şeydi, sonra kucağımda bir kucak siyah üzüm oluyor, halam bir tepsi getiriyor, üzümleri tepsiye koyuyorum yensin diye sofrada annem halam yengem oğlum ve ben oluyorum, tepside karpuz da oluyor, hem üzümden yiyiyorum hemde karpuzdan yiyorum.

Serdar merhaba, rüyada erkek film oyuncusu görmek sayfada anlatılmıştır. Siyah üzüm saadet ve sağlığa işarettir. Rüyada karpuz görmek, genellikle kişinin iç dünyası, gönül ilişkileri hakkında bilgi verir. Siyah üzüm yemek sağlık ve afiyete işaret delalet ederken, karpuz yemek etrafınızdaki insanların dedikodunuzu yaptığına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir