Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Akü Görmek

Rüyada akü görmek ne demek?

Ben rüyamda önce eğitim fakültesi önünde olduğumu gördüm. Sonra üniversitenin içine girdim dolaştım. Okulun içinde koridorunda kurulmuş olan orkestra gördüm, orkestradan birileri ses sisteminin aküsü ile uğraşıyordu, sanırım arıza vardı.

Sonra dışarı çıktım ve tekrar üniversiteye baktım. Türkçe eğitimi bölümü binasıyla diğer başka bölümlerin binasının yan yana olduğunu gördüm. Sonra taşlı bir tepeyi rahat bir şekilde geçtim. Tepenin yanında insanlar da vardı. Bunların manası nedir?

Rüyada akü görmek tabiri

Özkan merhaba, rüyanızı hakkınızda bilgi vererek göndermelisiniz, ancak o zaman sağlıklı yorum yapılabilir. Örneğin bu rüyada üniversite olan ilişkin rüyanın açıklamasını etkileyen en önemli faktör. Üniversite sınavına hazırlanıyor isen sana bazı bilgiler verebilirdi ama hakkında bilgi yok.

Rüyada üniversite görmek, kişinin hayatında başarıyı ifade eder. Rüyayı gören kişi için ferahlık ve esenlik bulup başarıya ulaşmasına rivayet eder. Rüya sahibi kişinin kendine hayır getirecek kararlar alacağını ve sorunlarından kurtulmak amacıyla ilk adımı atacağına ve bunun sayesinde yavaş fakat emin adımlarla rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada orkestra görmek iç entegrasyonu, ahenk ve uyumu temsil eder, alternatif olarak, tarafından kabul edilmesi ihtiyacını gösterir

Rüyada akü görmek,  gelecekteki ihtiyaçlarınızı düşünerek tasarruf yapmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada akümülatör, batarya görmek aynı zamanda rüyayı gören insanın hayatının yenilenip, güzel olacağına, kararan düşüncelerinin aydınlığa döneceğine, kendini iyi ve aynı zamanda şanslı hissedeceği güzel bir dönem yaşayacağına işaret eder.

Rüyada bozuk akü, şarj tutmayan akü, hurda akü görmek tasarruflarınızı yanlış yerlerde değerlendirdiğinizi ifade eden önemli bir rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir