Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Akü Şarj Cihazı Görmek

Rüyada akü şarj aleti görmek ne demek?

Yeni evli bir bayanım, eşimle aramızın bozuk olduğu bu günlerde şu rüyayı gördüm “bir odada ben ve evli olan erkek kardeşim oturuyoruz, burası yeni taşındığımız eski bir evin odası imiş. O sırada ben elbise dolabının kapağının içeriden zorlandığını fark ediyorum, kapak hafif açılıp kapanıyor, korkuyorum.

Tam o sırada annem içeri geliyor, ona gösteriyorum kapağı , o hiç tereddüt etmeden dolabın oraya gidiyor “faredir, evin eski sahiplerinden kalmış” diyor ve annem kapağı açınca dolabın içinde iki kutu görüyorum annem kutunun birini açıyor “bu akü doldurma aleti, burada ne arıyor? herhalde evin eski sahipleri unutmuş” diyor.  Diğer kutuyu açıyor ve bu kutudan minik minik fareler çıkarıyor ve odaya dağılıyor, ben panik bir halde arkamı bir dönüyorum ki yerde bir sürü minik kurbağa, odanın bahçeye çıkan kapısından içeri giriyor.” Rüyanın tam da burasında uyanıyorum. Bunlar ne demek?

Rüyada akü şarj cihazı görmek tabiri

Rüyada kutu görmek yolculuk yapmak demektir, planladığınız bir seyahatin gerçekleşeceğine ya da beklemediğiniz yolculuk yapacağınıza yorumlanır. İki tane kutu görmeniz iki yolculuğa delalet edebilir.

Rüyada akü şarj cihazı, redresör görmek tasarruflarınızı nasıl değerlendireceğiniz konusunda emin olmadığınızı, bir kararsızlık yaşadığınızı, bilgi desteğine ihtiyacınız olduğunu ifade eder.

Rüyada yavru fare görmek, korku, uysallık, kendini önemsiz hissetmeyi ve atılganlık eksikliğini gösterir. Rüyadaki fare yavrusu aynı zamanda bir güven eksikliği, yetersizlik veya korku duyguları yaşadığınızı ifade edebilir.

Rüyada kurbağa görmek, arkadaşlık ilişkisi ve sosyal durumunuz hakkında bilgiler verir. Rüyada görülen kurbağalar, kültürlü arkadaşlarınızın olduğuna, onların düşüncelerine önem vermeniz gerektiğine işarettir. Rüyada yavru kurbağa görmek, yeni başlayan ve ileride sizi çok mutlu edecek, yaşama daha faklı daha güzel bir pencereden bakmanıza yardım edecek bir dostluğun başladığını ya da başlayacağını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir