Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Akü Şarj Etmek

Rüyada akü şarj etmek ne demek?

Rüyamda annemlere annnemin eski bir arkadasi gelmis ben banyoda hali var islak ben banyoyu kitleyip uzerine çisimi yapiyorum, babamda kapiyi kitledigim icin bana kiziyor, kapiyi yumrukluyor bende aceleyle yapiyorum ama bir yandan da kiziyorum, sonra disariya cikiyorum babam annem bana kiziyorlar, bende onlara kiziyorum tartiyoruz, ben asagi eve gidiyorum uzaniyorum.

Arabaya binip evden uzaklaşmak istiyorum, bakiyorum akünün sarji bitmis araba çalışmıyor, aküyü söküp akücüye şarja götürüyorum, sonra haber geliyor annen cok kotu diye ben gidiyorum yanina annem yuzu kapali actim gozlerinin alti cokmus cok kotu agliyor sinir kirizi geciriyor korkuyorum bir sey olacak diye ben uzuluyorm oyle uyandim.

Rüyada akü şarj etmek tabiri

Mehmet selam,

Rüyada işediğini görmek makbul bir rüya olup aynı gerçek hayattaki gibi rahatlama, feraha erme, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüyada açık bir şekilde işemek yani etraftakilerin sizi işerken görmesi gireceğiniz bolluk döneminde dikkat çekmemek gerektiğine yorumlanır. Yani mütevazı davranmak, kavuşacağın bolluk, bereket, maddi anlamda iyileşmeyi çevrenize fazla yansıtmamak, kem gözlerden veya seni çekemeyenlerin kötü bakışlarından uzak durmaya işaret etmektedir.

Rüyada anne babayla tartışmak gerçek yaşamınızda bazı iç huzursuzluklar yaşamakta olduğunuzu, aradığınız huzur ve mutluluğu bulamadığınızı ve öfkenizi kontrol etmekte zorlandığınızı ifade eder.

Rüyada akü şarj etmek, akü şarj ettiğini, akü doldurduğunu görmek gelecekteki ihtiyaçları düşünerek tasarruf ettiğinizi veya tasarruflarını doğru yerde değerlendirdiğini ifade eder

“Rüyada Akü Şarj Etmek” için bir yanıt

Kapısı açık minibüs ile gitmek
Merhaba. Dün gece rüyamda bir minibüs içindeydik. Minibüsün kapısı açık bir şekilde gidiyoruz. Bir yandan da telefonumu şarj ediyorum ama şarj aletinin prize giren başlığı açık kapıdan dışarı çıkmış herhangi bir prize falan girmeden şarj etmeye devam ediyor. İçeri almaya çalışıyorum kabloyu çekiştiriyorum ama girmiyor. Sonra bir araba gelip üstüne basıyor. Basmanın etkisiyle biraz dağılıyor ama yine şarj etmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir