Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Akvaryum Balığı Görmek

Rüyada akvaryum balığı görmek neye işarettir?

Rüyada akvaryum balığı görmekRüyamda bir akvaryum dolusu turuncu ve değişik renklerde akvaryum balığı görüyorum, akvaryumun içi ağzına kadar su dolu, bu balıkları elimle tek tek alıp, üzerinde kum gibi balık yemi olduğunu düşündüğüm bir tahtanın üzerine koyuyorum ve orada yemlerini yemelerini söylüyorum. Balıklardan bazıları yiyor, bazıları da suda yüzer gibi yemlerin üzerinde ilerlemeye çalışıyordu. Elime aldığım turuncu balığı kendime çevirdiğimde ağzını açtığını da gördüm. Fakat balıkların hiç biri ölmüyordu, hepsi canlı ve kıpırdıyordu. Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim.

İsim / Takma isim : sibel
Cinsiyetiniz : kadin
Yaşınız : 33
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : mutlu
Rüyanızın konusu : akvaryum balıklari
Anahtar kelimeler : turuncu balık,akvaryum balıkları,balık yemleri

Rüyada akvaryum balığı görmek nasıl yorumlanır?

Sibel merhaba,
Rüyada akvaryum balığı, akvaryumda balıklar görmek zenginlik, başarı ve keyifli maceraları ifade eder. Bu rüya aynı zamanda kimi önemli duygusal gelişmeleri ya da değerli bilgileri temsil edebilir. Turuncu renk, hayatınızın her alanında tutkularınızı gösterir. Turuncu güneşin parlaklığı ve sıcaklık hissini yansıtır. Güçlü bir aktiflik etkisi verir. Dışa dönük, yaşam gücünü artıran bir anlam yaratır. Turuncu renkli balık ise zenginlik düşüncesinin bir tutku halini almaması gerektiğini hatırlatmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Akvaryum Balığı Görmek” için 8 yanıt

ben kahvaltı yaparken fanusun içinde pembe renkte bir balık gördüm, hayvanları çok severim, kahvaltı yaparken abimin balığı alıp öldürdüğünü gördüm

Ruyamda akvarium baligi aliyodum ve o az kalsin oluyordu ama eve getiriyorum, bakiyorum ona bide bakiyorum kucuk kucuk baliklar var yaninda diyorum ki anneme aa bu bize ugur getirecek ben hep baliklarimin cok olmasini isterdim birini aldim cogaldi.bide bakiyorum yerdede olmek uzre olan baliklar var atiyorum akvariuma onlarda yaşiyorlar

rüyamda her taraf bembeyaz kar, karın üstünbe kocaman bir akvaryum balığı, rüyamda bende şaşırıyorum ama bir anlam veremiyorum gayette güzel karın üstünde gidiyor ne anlama geliyor diye çok merak ediyorum

Rüyamda 2 tane süs balığım vardı. Bulunduğum oda karanlıktı. Ve karanlıkta balıklarımı izliyordum. Sonra havada içi su dolu bir hava balonu(küçükken içine köpük koyup üflediğimiz gibi) akvaryuma doğru gidiyordu. Sonra ışığı açtığımda akvaryuma girmişlerdi ve akvaryumda müthiş derecede süs balığı vardı. Sonra birbirlerini yemeye başladılar ve yiyen büyük siyah bir süs balığına dönüşüyordu. Engellemeye çalıştım yapamadım. Rüyamın manasını sizce ne olabilir?

meraba ruyamada akvaryum dolusu balık goruyorum evimizde akvaryum su sızıntısı oluyor müdahale etmeye çalısıyorum ama engel olamadım su sızıntısı oldu ..ve balıklar ıcınde öldü..suyu da evımızın ıcınde esyalara degdı ve ıslandı sonra evın içindeki eşyaları müdahale ettım ıslanmasın dıye sonra kalktım .ezan okuyordu sabah ne anlama gelıyor cvplarsanız sevınırım.

Leyla selam,
Rüyanız gerçek hayatınızda göz göre göre bir kısmeti kaçırdığınızı, size verilen şansı iyi değerlendiremediğini simgelemektedir.

Rüyamda akvaryumdaki balıklar dışarı taşmıştı, küçük küçüktüler ve bir çoğu ölmüştü. Sadece bir tane büyük gri renkte bir balık salonun ortasında zıplıyordu ve yakalamaya çalışsamda bir türlü yakalayamıyordum, yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir