Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Akvaryum Balığı Ürettiğini Görmek

Rüyada akvaryum balığı üretmek nedir?

Merhaba, bir süredir akvaryum balığı üretimhanesi açma planı içindeyim, bu üretimhaneyi şu an oturduğum evin altına garaj olarak kullandığımız yerin bir bölümüne açmayı düşünüyorum, bu gece rüyamda eşimle tartışarak evimize geliyoruz ve nasıl olduysa üretimhaneyi açmış.

Akvaryumlarda çeşit çeşit balıklar var. Asılı kafeslerde muhabbet kuşları, cennet kuşu, hint bülbülü ve değişik kuşlar bulunuyor. Birdenbire alttan bir yerden biri beyaz, diğeri daha küçük kahverengi kaz ile birkaç yavru kaz çıktı. Eşim bana “dikkat et ısırır” dedi, ancak ben kaçmadım, ayağımla kendimi müdafa ettim ve kazı yendim, bu arada bir kaç kişiyle tartıştım, tartıştıklarımdan birinin Bayram isminde ilkokul arkadaşı olduğunu görünce sarılıp hasret giderdik sonra uyandım.

Bu rüyamın anlamı nedir. Gönderen iyi1user. 10 Ağustos 2012 @ 10:24

Rüyada akvaryum balığı üretmek yorumu

Merhaba iyi1user

Rüyanız, uyanık hayatınızda bir toplantı veya iş görüşmesi sonucu amaçlarınıza ulaşma yolunda önemli bir engeli aşacağınızı ve bereketli, bol kazançlı günlere erişeceğini ancak bunun için kimi engelleri sabırla aşmanız gerektiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Akvaryum Balığı Ürettiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda babam akvaryumdan balık almamı istedi. akvaryumda o kadar çeşitli balıklar vardı ki seçmem zor olmuştu. sectiğim balıkları fanusa koydular sonra kadın bir balıgı fanusun içine koyarken düşürdü baktığımda ölmüştü pek birşey hissetmedim bir balıgı daha koyarken düşürdü baktığımda oda ölmüştü diğer balığı koyarkende düşürdü ama o ÖLMEMİŞTİ yerden kadın eliyle alıp fanusumun içine bıraktı bende kavga ettim bana sormadan onu oraya nasıl bırakırsın şimdi diğer balıklarda ölecek almıyorum dedim kadın iyi almazsan alma dedi oradan fanusla beraber gitti ama o balıkları o kadar istekli almak istedim ki kadının peşinden gittim ama bir türlü kadına balıkları geri almak istiyorum diyemedim sizce bu neye işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir