Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Akvaryum Temizlemek

Rüyada akvaryum temizlediğini görmek neye işaret eder?

İyi günler, rüyamda evde akvaryumu temizliyordum. Temizledikten sonra akvaryumu getirdim ve içinden 3 adet balık birden kuşa dönüşmüştü. Bir tanesinin rengi siyaha benziyor ve kaçmaya çalışıyordu yakaladım, diğeri bordo gibi güzel bir renkti ama o kaçmıyor akvaryumun içinde bekliyordu. diğerinin rengini hatırlamıyorum. sonra üçünü de akvaryumun içine koydum izlerken uyanmışım. Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

Rüyada akvaryum temizlemek neye yorumlanır?

Rüyada akvaryum görmek, balık akvaryumu görmek, eşinizin veya dostlarınızın desteğinden mahrum kalacağınıza ve kısmetsizlik ile mücadele edeceğinize işarettir. Ancak sizin akvaryumu temizliyor olmanız bu zorluğu aşacağınızı gösterirken balıkların kuşa dönüşmesi yaşamınızda önemli bir değişim geçireceğinizi göstermektedir. Balıkların 3 adet olması ise yaşam, canlılık, iç gücünü, tamamlama, hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji kendini keşif işaretidir. Balıkların kuşa dönüşmesi yaşamınızda artık kendini daha özgür hissetmek istediğini temsil eder.

Rüyada boş akvaryumu temizlediğini görmek yaşamınızda hiçbir ilerleme kaydetmeden, olduğunuz yerde saydığınızı ve üzerinizden bu ağırlığı atmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada dolu akvaryum temizlediğini görmek, akvaryumda balık varsa toplumdan kopuk, iç dünyanıza kapanmış olduğunuzu ve bir önce insanlarla yeni ilişkiler kurmanız gerektiğini temsil eder.

“Rüyada Akvaryum Temizlemek” için 4 yanıt

Rüyada akvaryumdan yere düşen balıklar görmek
Rüyamda arkadaşım ağzına kadar su olan akvaryumu sallayarak fazla suyu atmaya çalışırken içinden 2 tane süs balığının yere düştüğünü gördüm. 2 side yan yana düşmüşlerdi ama kıpırdamıyorlardı, sadece büyük olan balık bana doğru dönük, ağzını açıp kapatıyordu, sonra arkadaşıma “balıklar yere düştü” dedim, ölmeden aldı akvaryuma geri koydu. Sizce ne anlama geliyor.

Aydın merhaba,
Gördüğün rüya, arkadaşının büyük bir fırsat ya da kısmeti kaçırdığını ancak yine de kavuşma ihtimali olduğunu göstermektedir.

Rüyada sevmediğin birini görmek aslında gerçek hayatta kişinin mutluluğuna veya başarına mani olan bazı durumlar olduğunu işaret ederken, rüyayı gören kişinin sakin olmakla bunları aşacağını ifade eder. O kişinin akvaryumunu temizlemesi ise o kişinin aynı zamanda sizin yerinizde saymanıza sebep olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir