Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Alacalı Ev Görmek

Rüyada alacalı ev görmek ne demektir?

Ben rüyamda ev bakıyorum, bir eve rastlıyorum dışarısı taş, kırmızı ve beyaz alacalı. Evin içi tarihi. Bu evin bu yaz tatilde tanıştığım arkadaşımın dedesi ve büyükleriyle yaşadığı ev olduğunu anlıyorum. İçeriye girdiğimde bir kaç arkadaşımla birlikte geziyorum. Bir kapı açıyorum o kapının ardından bir kapı daha açılıyor, sürekli bir odadan bir odaya geçiyorum, bu şekilde bir sürü oda oluyor. Sonunda bir cami gibi bir yer açılıyor ama bu kiliseye de benziyor. Yerler hem kırmızı hem yeşil halıfleks ile döşenmiş.

Orada bir cenaze töreni oluyor ama resmi bir tören gibi, ölünün yüzü açık oluyor ve kapatmalarını istiyorum, bu şekilde törene devam ederken arada altın kaplama demir süslemeler görüyorum yerlerde ve bu olaylara ben bir kaç metre yüksekten tatilde tanıştığım arkadaşımla bakıyorum. Yorumlamanızı rica ederim, iyi günler.

Rüyada alacalı ev görmek tabiri

Çağan merhaba, rüyanın iki ana unsuru var; rüyada ev baktığını görmek ve gördüğün evin ilginç özellikleri.

Rüyada ev bakmak, kendini iyi bir şekilde ifade etme konusunda önemli bir yol aldığını göstermekte, rüyanın devamında gelişen ilginç olaylar ise hayatınızdaki bu gelişimin sonrasında çok şaşırtıcı güzel gelişmeler yaşayacağınızı simgelemektedir.

Rüyada karışık renkli, alacalı ev görmek uyanık hayatta kimi kararsızlıklar yaşadığınızı, bu kararsızlıkların sonucu zihinsel faaliyetlerinizde bir zayıflık olduğunu, sevdiklerinizi, dostlarınızı, değer verdiklerinizi ihmal ettiğinizi simgeler. Rüyada ev görmek konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Alacalı Ev Görmek” için bir yanıt

Rüyamda yakın arkadaşımın evine yine yakın bir arkadaşımla gidiyorduk (evine daha önce gitmedim). Evi çok sıradan masasız, düzensiz eşyalarla, renkli alakasız renklerden olan koltuklarla çevrili basitti. Acaba bunu neye yormalıyım. Arkadaşımın normalde maddi durumu fena değildir. Hatta rüyamda bile öyle görünce şaşırmıştık. Evden çıktığımı görmedim çünkü diğer arkadaşım baya kalmak istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir