Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Alafranga Tuvalet Görmek

Rüyada alafranga tuvalete oturmak ne demek?

Rüyamda Alafranga tuvalete oturdum. Büyük tuvaletimi yapıyordum. Ama ortam tuvalet değildi. Sanki sokak ortası gibi. Ben tuvalete oturmuş tuvaletimi yaparken etrafımda tanımadığım kişiler benim nasıl tuvalet yapacağımı merakla seyrederken ben büyük tuvaletimi onlara göstermemek için hafif yandönüp kalkmadan arkadaki çözeyin su düğmesine basmaya yeltenirken beni seyrederken benim dışkımı gösterdi.

Bu gösteriş biraz alaycı biraz da hayret verici bir eda ile idi. Ben de baktım ki, büyük dışkı klozetin içinde çok uzun ve kalın bir durumda idi. Ben yine de klozetin düğmesine bastım pisliği akıttığımız zannettim ama tuvaletten ayağa kalkarken sağ ayağım ve biraz da sağ pantolonun aşağı kısımlarının bok bulaşmış olduğunu gördüm. Bu pislik bulaşması yanımdakilere yaptığım kakanın yanımdakilere göstermeme çabası içinde olduğumdan dolayı olmuştu. Ben de şaşkınlık içinde yanımdakilerin şaşkın bakışları içinde sağ ayağımı klozetin içine sokarak temizledim. Bu rüyanın yorumunu yaparsanız sevinirim. Saygılarımla, Recep

Rüyada alafranga tuvalet görmek tabiri

Rüyanız gerçek hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan kimi şeyler olduğunu ifade ederken aynı zamanda üzerinizdeki bu gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgelemekte ve manasız, faydasız islerle harcadığınız zamanın kıymetini bilmeniz gerektiğini göstermektedir. Daha detaylı bilgi için lütfen rüyada bok görmek sayfasını inceleyiniz.

Rüyada tuvalet görmek, hayatınızda işinize yaramayan, boşu boşuna size yük olan bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Tuvalet gereksinimi görmek, rüyada tuvalete girmek,rüyada tuvalete gitmek, üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığınızı simgeler.

“Rüyada Alafranga Tuvalet Görmek” için bir yanıt

Rüyada tuvalette tavuk kesen birini görmek
Uykumda bir alafranga köy tuvaletinde hasta bir adamın kırmızı tavuk kestiğini gördüm, bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir