Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada alamet görmek

Rüyada kıyamet alameti ne demektir?

Ben rüyamda önce gökyüzünde 4 – 5 tane ay gördüm, aylar hareket ediyorlar, çok hızlı bir şekilde batıp tekrar çıkıyorlardı. Aynı rüyanın devamında gezegenlerin dünyaya çok yaklaştığını o kadar yakın ki ağaçları bitki örtüsünü görebildim. Eşime abdest alması için ısrar ediyordum. Rüyamda bunların kıyamet alameti olduğunu ve kıyametin başladığını düşündüm. Peşi sıra farklı olaylarda oldu göç eden insanlar., gece vakti büyük taşların havada sabit durması, yolların alt üst olması gibi aynı rüyada farklı mekanları gördüm.

Rüyada kıyamet alameti görmek yorumu

Rüyada bir alamet görülmesi genel anlamda rüyayı gören kişinin hayatında ani bir değişiklik olacağını, beklenmeyen bu gelişmelerin insanın hayatında önemli bazı gelişmelere neden olacağını temsil ederken esas olarak görülen alametin niteliğine de dikkat etmek gerekir. Rüyada görülen iyi alametler daima güzel şeylere, kötü alametler sıkıntı, üzüntüye işaret eder.

Rüyada kıyamet alameti görmek rüyayı gören insanın hayatında bir çok zorluk bulunduğunu, hedeflerine ulaşmak için mevcut bir çok engel olduğunu ve bunları birer birer aşması gerektiğine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir