Rüyada alarm görmek

Rüyada alarm görmek neye delalet eder?

Rüyada alarm görmekRüyamda yatağımda yattığım yerde tablette bulmaca oyunu oynuyorum, yatağın üzerinde de 2 tane cep telefonu var. Telefonlardan biri benim telefonum diğer telefonun kimin olduğunu bilmiyorum, sadece annemin ya da babamın olmadığını biliyorum ve kendi kendime “bu telefon buraya nasıl gelmiş, kimin acaba” diyorum. Bulmacanın en heyecanlı yerinde pat diye elektrikler kesildi, ışıklar söndü, ben de bari uyuyayım, sonra oynarım diyerek tableti elinden bıraktım, yorganımı üzerime çekip uyumaya çekildim. Aradan yarım saat ya geçti ya geçmedi pencereden çıt diye bir ses geldi, odamın pencersi açıldı ve alarm çalmaya başladı, ben “imdat, odamda hırsız var diye” çığlık attım, pencereden giren adam yanıma gelip, eliyle ağzımı kapattı ” sus sana zarar vermeyeceğim, gündüz evinize hırsızlık için geldim ama sizlere acıdığım için bir şey çalmadım ama bu odada telefonumu unuttum, gördün mü” dedi, Evet anlamında başımı salladım ve telefonu gösterdim, adam telefonu aldı ve geldiği gibi pencereden çıkıp gitti. O sırada annem ve babam koşarak odama geldiler ve orada uyandım. Bu nasıl bir rüya? 23, kadın, sözlü, öğrenci.

Rüyada alarm görmek neye delalet eder?

Şebnem merhaba, rüyada tablet bilgisayar kullanmak rüyayı gören kişinin tüm şartlarda diğer insanlarla iletişim kurmak konusunda başarılı olduğunu temsil eder. Tablette bilgisayar oyunu oynamak ise bir konu hakkında başarılı olup olamayacağınız konusunda mesaj verir ki rüyanızda siz elektrik kesintisi sebebiyle oyunu yarım bırakıyorsunuz bu sizin elinizde olmayan bazı nedenlerle önünüzdeki bir konuda istediğiniz başarıyı elde edemeyeceğinizi anlatmaktadır. Büyük ihtimalle rüyada elektrikleri hırsız kesti (senaryo buna çok uygun) o zaman sizi etkileyen faktörün insan / insanlar olduğu söylenebilir.

Rüyada alarm görmek görülen alarmın cinsine ve rüyada geçen diğer olaylara görü yorumlanmakla birlikte genel anlamda tehlike sembolüdür ve rüyayı gören kişiyi açık veya gizliden tehdit eden bir durumun varlığını işaret eder. Rüyada alarm çalması içinizde bulunan bir takım gizli korkuların açığa çıkmasına veya tetiklenmesine sebep olacak bir olay yaşamaya işarettir. Alarm sesi duymak seyahat halindeki kişiler için dikkatli olun ve özel hayatınızdan kimseye bahsetmeyin mesajı verir. Hırsız alarmı, yangın alarmı, panik alarm, polis alarmı gibi tüm alarm türleri benzer anlamlar taşırlar.

Hırsızın telefonunu odanda unutması (demek ki hırsız daha önce odana girmiş), gece onu almak için yeniden odana girmesi ise senin gerçek hayatında eskiden beri iletişim içinde olduğun bazı kişilerle iletişiminde bir sorun olduğunu, yanlış anlama veya anlaşılma gibi bazı aksaklıklar olduğuna dikkat çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir