Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Alaşım Görmek

Rüyada alaşım görmek neye işaret eder?

Rüyamda 9 yaşındaki oğlumun kendi başına ocağı yaktığını, kahve cezvesini ateşin üzerinde ısıttığını görüp dehşetle yanına koşarak ne yaptığını soruyorum. Bana benim bir kaç küpemi ve imitasyon takılarımı eritip kıymetli bir alaşım yaptığını söylüyor. Rüyamda ona kendi başına ocak yakmaması gerektiğini, böyle tehlikeli şeylerden uzak durması gerektiğini söylüyorum ama oğlum o tatlı şirinliği ile “ama anne, çizgi filmde böyle yapıyorlar” deyince rüyamda tekrardan oğlumla gurur duyuyorum. Sizce bunu nasıl yorumlamalıyım?

Rüyada alaşım görmek yorumu

Kadriye merhaba, ilk önce bu hoş rüyayı bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada oğlunu görmüş olman başlı başlına hayırlara işaret olup, hakkınızda zenginliğe ulaşmaya, servet sahibi olmaya delalet ederken aynı zamanda aileniz için maddi açıdan güzel gelişmeler olacağına delalet etmektedir. Rüyada cezve görülmesi genel olarak şansa ve yaklaşan kısmete rivayet edilir, rüya sahibi kişinin işlerinin kolaylaşmasına, rahatının artmasına ve gelecek günlerde güzel bir hayat kalitesine kavuşmasına, dileklerinin gerçekleşip ve hayallerine ulaşmasına yorulur.

Rüyada oğlunun deney yaptığını görmek ise oğlunuzun hayatta tuttuğunu koparan, sorgulayıcı ve öğrenmeye azimli biri olduğunu gösterirken aynı zamanda onun hayatının başarılarla geçeceğine delalet eder.

Rüyada alaşım görmek işinizde komplikasyonlar olacağını ama bu kolayca aşacağınızı temsil eder. Bir kadın için rüyada alaşım, sıkıntı, bunaltı, zevklerini gizleme anlamındadır. İpuçları ; bileşik, bileşim, birleşik, birleşim, harman, karışık, karışım, karma, katışık, katkılı, mahlut, malgama, terkip terimleri de aynı anlama gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir