Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Alaturka Tuvalet Görmek

Rüyada alaturka tuvalet ne demektir?

Rüyamda babamla beraber iş yerime yakın bir caddede yürürken birden büyük tuvaletim geliyor. Babama “burada benzinci var, görmüşken gireyim tuvalete” diyorum. Benzinciye girdiğimde ünlü bir restoranın içinde buluyorum kendimi, yemek pişirme bölümüne gidip aşçıları ve pişen yemekleri izliyorum, yemekler taze ve lezzetli görünüyor.

Sonra bir garsona tuvaleti sorup gidiyorum. Garson benimle tuvalete kadar geliyor. Onu bir şekilde atlatıp tuvalete giriyorum. Tuvaletin içi ve yerler çok pis. Şehirler arası yolculuklardaki benzincilerin tuvaleti gibi. Birden bakıyorum ayağımda ayakkabı yok. O şekilde tuvaletin içinde kabine doğru yürüyorum. Yerler kirli su, çoraplarım ıslanıyor. Kendi kendime “neyse eve gidince içeri girmeden çıkarırım” diyorum. Alaturka tuvalette büyük abdestimi yaparken yandaki kabinleri bölen yerde siyah film kaplı cam görüyorum ve içeride oturmalı tuvalete büyük abdestini yapan başka birini görüyorum.

Fakat o başını sola çevirmiş ve bana bakmıyor. Çoraplarımın sudan pislendiğini ve ıslandığını hissedebiliyorum. Fakat büyük abdestimin vücuttan atılması olmuyor. Sadece çömelik dururken, aniden yanımda liseden samimi bir arkadaşım beliriyor. Yanında da eşimin kuzeninin hanımı bulunmakta. Ama rüyamda bu ikisi karı koca. Birde tanımadığım bir bayan daha var. Bunlar yanımda yerde otururlarken, içimden diyorumki auffff gitmediler ki tuvaletimi yapayım”. Sonra arkadaşıma “çıkar mısınız taharet alacağım” diyorum. Çıkarlarken elime bir tane ıslak mendil veriyor. Sonra uyandım ve hemen size yazdım. (Saat:05:30)

Not: Rüyamda büyük abdestimi yapamıyorum fakat taharet alma ihtiyacı duyuyorum. Bu rüyanın kesinlikle bir manası olduğunu düşünüyorum. 28 yaşında, evli, 1 çocuk babasıyım. Eşimle ve çocuğumla bir problemim yok. Ticaretle uğraşıyorum. Son dönemlerde maddi sıkıntılar çekiyorum ve ticari konuda babamla bazı tartışmalar yaşadım. Değerli görüşleriniz ve emeğiniz için teşekkür eder, yorumunuzu sabırsızlıkla beklerim. İyi çalışmalar.

Rüyada alaturka tuvalet görmek tabiri

İlker selam, görmüş olduğun bu uzun rüyada geçen olaylar birbiri ile sıkı sıkıya bağlı, bu durum rüyanın mesajının çok güçlü ve çok önemli olduğunu göstermektedir ve özet olarak şu anda ciddi bir sıkıntı yaşadığını, bu sıkıntıyı aşmak için çaba sarf ettiğini anlatmakta, buna başarmanın yolları hakkında ipuçları vermektedir.

Rüyada tuvaletinin gelmesi gerçek hayatında üzerinde bazı gereksiz yükler olduğunu ve bunlardan kurtulmak isteğini temsil etmektedir. Rüyada alaturka tuvalet görmek rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulmak için bazı arayışlar içinde olduğunu ifade ederken aynı zamanda bu sıkıntılardan geleneksel yollarla kurtulmayı düşündüğünü göstermekte ve bu zorlukları aşmak için farklı yollar denemek gerektiğini anlatmaktadır, bakınız rüyada tuvalet görmek tabiri.

Rüyada restoran görmek gerçek hayatta rüya sahibinin çok istediği bir işin gerçekleşmesine delalet ederken, çok arzulanan bun dileğinin yakında gerçekleşeceğine alamettir, bu konuda daha fazla bilgi restoran rüya tabiri sayfasında yer almaktadır. Restoranda aşçıların yemek yapmasını seyretmeniz reel hayatınızda işi iyi bilen birilerinin sözünü dinlemek, onların tavsiyelerine uymak gerektiğini, böylece başarıya daha kolay ulaşacağınızı anlatmaktadır çünkü rüyada aşçı görmek yeni yapacağınız bir iş, bir davranış, bir eylem sonucu mutlu olacağınızı işaret eder.

Rüyanın en ilginç kısımlarından birisi tuvalette ayağında ayakkabı olmadığını görmüş olmandır. Rüyada ayakkabısız olmak yaşamınızda yeni bir yaklaşım ihtiyacını veya bir şeyi yeniden değerlendirmeye gereği olduğunu ve bunun için başkalarından yardım istemek gerekebileceğini işaret eder, bakınız rüyada ayakkabı görmek sayfası. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise yaşamın kaosu içinde sıkıntılarla boğuşurken ilk başta sağlığını muhafaza etmek, kendine iyi bakmak gerektiğini hatırlatmaktadır, bu konuda rüyada ıslak mendil görmek sayfası size ilginç gelebilir.

“Rüyada Alaturka Tuvalet Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda başka bir okulda ama yine şimdiki okulumun en sevdiğim hocasıyla dersteydik. Kavgalı olduğum bir kız benden bir tane defter sayfası istiyordu bende veriyordum ama sayfayı vereceğim sırada yırtılıyor yıpranıyordu. Daha sonra hiç tanımadığım ama rüyamda tanıdığımı hissettiğim bir arkadaş grubunun içine girip sohbet ediyoruz hepside daha önce görmediğim kişiler ama samimi gibi konuşuyoruz. Daha sonra içlerinden biriyle tuvalete gitmek için sınıftan ayrılıyoruz koridorda kızla sohbet ederken kız elindeki peçeteyle burnunu siliyordu. Daha sonra burnumun aktığını söylüyor bana bende temizlemek için tuvalete gideceğimi sòyleyip yanından ayrılıyorum. Bir tuvalete giriyorum ama tuvalet farklı. Lavobolar benim yetişemeyeceğim kadar yüksekte, aynaları ise küçücük ve yine bakamayacağım kadar yüksekte. Ama içerde o aynalara bakıp saçlarını düzelten üç tane kız var. Böyle belalı tiplere benziyorlar. Ortalarındaki sarışın kızın burnu kanıyor ama o hala saçıyla uğraşıyor. Daha sonra tedirgin olup tuvaletten çıkıyorum. Başka bir tuvaletlerin kapısında buluyorum kendimi birinde erkeklerin tuvaletinin olduğunun işareti var diğerinde de bayan tuvaleti olduğunun. Ama bildiğim bir şey var ki gittiğim okul kız okulu ve sınıfta da hiç erkek görmediğimi biliyorum. Sonra kızlar tuvaletine giriyorum içerde bir kaç kız var ama diğerinde olduğu gibi önemseyip bakmıyorum. Bu tuvalet diğerine göre normal. Lavobo kısmına gelip daha önce konuştuğum kızın elinde olan ve burnunu sildiği peçete elimde oluyor ve o peçeteyle burnumu temizlemeye çalışıyorum.

Rüyamda çocuk tuvaletini yapmaya zorlanıyor düşüyor kAlkiyor filan ben de yardımcı olmaya çalışıyorum

Rüyamda eski evimin alaturka tuvaletindeyim. Tuvaletin deliği yok. Yukarıdaki pencereden kurumuş yaprak kırıntısı, toprak gibi birşeyler düşüyormuş. Onlara, çabuk toplanın ve gidin, diyorum, nedense canlı olduklarını ya da benim onları harekete geçirecek bir gücüm olduğunu düşünüyorum. Ama deliğin olmadığını farkedilecek duraklıyor ve düşünüyorum. Sonra uyanıverdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir