Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Alay Edildiğini Görmek

Rüyada alay edildiğini görmek ne demektir?

Öncelikle bugüne kadar gönderdiğim her türlü rüyayı bıkmadan usanmadan herhangi bir karşılık beklemeden yorumladığınız için çok teşekkür ederim, size minnettarım. Lisedeki sevgilimin arkadaş grubuyla birlikteyim, benim küs olduğum insanlar; zamanında benimle çok dalga geçmişlerdi gerçek hayatta. Rüyamda bir tanesi benimle yine dalga geçiyor, tam karşımda fakat o benden alçakta ve aramızda çit gibi bir şey var altın rengiydi sanıyorum. Her neyse kendisi beni yine ezmeye, benimle dalga geçmeye çalışıyor, fakat benimle dalga geçmesine izin vermiyor ve ben ona laf ediyorum ilk defa. Öyle olunca kendisi geri adım atıyor ve pişman olduğunu dile getiriyor, ben de bu durumdan çok mutlu oluyorum, tatlı sonla bağlanıyor.

Hemen sonra farklı bir mekanda bir yolda yürüyorum ve biliyorum ki eski sevgilimde benimle aynı yolda yürüyor. Fakat beni istemediğinin farkındayım ve bu duruma çok üzülüyorum ama “bu sefer ben de onu kovalamayacağım artık ne yapayım” diyorum ve yol ayrımında ben soldaki caddeden o ise sağdan devam ediyoruz. Yürüyorum fakat daha fazla dayanamayıp beni umursamıyor biliyorum ama en azından ben onu bir görebilir miyim diyerek arkamı dönüyorum (o ana kadar ise kendimle savaşmıştım madem o beni istemiyor ben de onunla muhatap olmayacağım, kesmeyeceğim onu şeklinde) fakat arkama döndüğümde bir görüyorum ki o zaten durmuş beni izliyormuş. O an duygularımın aslında karşılıklı olduğunu anlıyorum.

Bu arada belirtmek isterim ki eski sevgilimle ilgili bu tarz rüyaları çok sık görüyorum ki kendisi benim için hala çok özel ve yeri ayrı olsa da şuan sevmiyorum kendisini, üstünden de 5-6 yıl geçti hatta ilişkimizin ve rüya genelde aynı. Hep güzel anlar geçirirdik, her şey harika olurdu fakat bir anda kendisi bana kin dolup beni bırakıp giderdi. Bundan bir önceki rüyamda, rüyada olduğumu anlayıp yine kaçtı ama “bu sefer izin vermeyeceğim” deyip onu zor da olsa yakalamayı başarmış ve başından tutup bağrıma basmıştım, o kaçmaya çalışsa da bırakmıyordum. Fakat şimdikinde güzel anlar da yaşamadık, bu anlattıklarımı da dikkate alıp yorumlarsanız sevinirim. Çok teşekkür ederim, böyle güzel bir hizmet için sizlere iyi ki varsınız. Rüyada alay edildiğini görmek, rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelmektedir?

Takma isim : engüfabude
Yaşınız : 20
Cinsiyetiniz : kadın
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : iyimserim fakat çözemediğim sorunlar var insanlarla ilişkilerimle alakalı

Rüyada alay edildiğini görmek nasıl yorumlanır?

Sevgili engüfabude, sizler gibi değerli kardeşlerimizden, arkadaşlarımız, dostlarımızdan bunları duymak bizleri mutlu ediyor ve bende size böyle değerli bir rüyayı gönderdiğin için teşekkür ediyorum. Bu şekilde kıymetli rüyalar bizim de ufkumuzu açıyor, topladığımız bilgileri değerlendiriyoruz. Görülen rüyalar sizlerin tahmin ettiğinizden çok daha kıymetli. Küçük bir ipucu vermem gerekirse; diyelim ki para sıkıntılarıyla ilgili rüyalar çoğalırsa ülkede / dünyada ekonomi iyiye gidiyor, tersinde ise kötüye gidiyor. Deprem rüyaları çoğalınca bir büyük deprem oluyor. Bazı bilim adamları bunlara toplumsal düşünceleri yansıması demekte.

Rüyada birinin dalga geçtiğini görmek gerçek yaşamınızda kimi hareketler veya davranışlarınızın çevreniz tarafından yadırgandığını veya anlaşılamadığını ya da yanlış anlaşıldığını  ifade etmektedir. Bakınız rüyada alay edildiğini görmek sayfası.  Ancak bu sefer ona yanıt vermeniz ve onun yaptığından pişman olduğunu görmek ise artık kendini doğru bir şekilde ifade etmeyi öğrendiğini göstermektedir.

Rüyada eski sevgiliyi görmek hem bizim sitemizde hem tüm dünyada ölümle birlikte en çok görülen rüya grubudur ve bu konuda çok detaylı rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında yer almaktadır. Lütfen inceleyin.

“Rüyada Alay Edildiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda eski sevgilimle barışmıştık ertesi gün onu telefonla aradım bir kız sesi geldi fersit suan senle konusmak istemiyor dedi arkadan arkadaşını gülme sesi geldi benimle barısmak istemiyormus boş bulunup kabul etmiş bu rüyanın anlamı sizce nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir