Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada albay görmek

Rüyada albay görmek neye delalet eder?

Rüyada albay görmekBen şu anda bilişim sektöründe çalışıyorum ve askerliğimi 6 yıl önce yapmıştım. Rüyamda rüyamda rütbeli bir tim komutanıyım ve albay komutanım beni yanına çağırarak özel bir görev verildiğini söylüyor. Askerlerimle görev yerine gidiyoruz, orada düşmanla bir çatışmaya giriyoruz, saklanacak hiç bir yer yok ve 2-3 askerim şehit oluyor, onları öyle görünce donup kalıyorum, bu sırada bir çok yerimden vuruluyorum fakat hiç acı hissetmiyorum, mermiler vücudumun içinden geçip gidiyor, arkasından üzerime baktığımda vurulduğum yerlerde delikler görüyorum ve biraz daha çatıştıktan sonra diğer askerlerimi ve çocuğumu düşünerek geri çekilme emri veriyorum. Daha sonra gözümü açtığımda anne babamın yanındayım ve onlara bu çatışma olayını anlatıyorum, vurulduğum yerleri gösteriyorum fakat delikler kapanmış, hiç bir yara izi kalmamış, şaşırıyorum. Bunun anlamı nedir acaba? 29, erkek, evli, çalışıyor.

Rüyada albay görmek yorumu

Serdar merhaba, ülkelerin çatışma veya savaş yaşadığı dönemlerde bu durum insanların rüyasına da yansımakta ve savaş görmek, çatışma görmek, savaşmak, çatışmak, asker, komutan görmek türü rüyalar yoğun olarak görülmeye başlanmaktadır ve senin rüyanı da bu kapsamda yorumlamak gerekir. Rüyada terhis olduğu halde insanın rüyada asker olduğunu görmesi aslında kişinin hayallerine ulaşmak için ilerlediği yolda bir mola verdiğini veya duraksadığını gösterir, kayıp yaşamamak derhal yeniden çalışmaya başlaması gerektiğini simgeler. Çatışmaya girdiğini görmek rüya sahibinin iç dünyasında yaşadığı bir huzursuzluk olduğunu simgeler. Askerlerinin şehit olduğunu görmek ise bazı geçmiş günah veya kararlar için kendini affettirmek isteğini simgeler.

Rüyada albay görmek başkalarının fikirlerine önem vermeniz ve geçmiş tecrübelerden ders almanız sayesinde büyük başarıların sizi beklediği simgeler. Albay olmak veye albay olduğunu görmek dikkatli çalışmanız ve üstün gayretinizle planladığınız şeylerin istediğiniz gibi gideceğine delalet eder, hayallerinize yakında ulaşacağınızı gösterir.

“Rüyada albay görmek” için bir yanıt

Selamunaleykum. Ruyamda gavs.hz gördum ve ona defalarca sarildim, Gavsim Dedim, Mubarekle gulumsedi Ve Mehmet Yıldırar yarbayımı gördum, rahmetliyi, Allahim hepsinden razi olsun, ne mutlu bana Böyle Guzel Bir kapida Allah bizi nasip ettiği için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir