Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Albüm Çıkarmak

Rüyada Albüm Çıkardığını Görmek Ne Demek?

Merhabalar, lütfen yorumlar mısınız? Rüyayı annem görmüş, dua etmiş o gece. Rüyasında konuştuğum bir çocuk vardı eskiden Okan diye. Ben güya albüm cikarmisim, kalabalıkta insanlar beni tebrik ediyormuş. Annem ve Okan da oradaymış. Okan anneme “Ezgi neden albüm çıkardı” deyip hayıflanıp duruyormuş.

Annem de “annenle tanışmadım ama selam söyle” falan diyormuş. Okan da oradaki yeşil otlardan anneme bir buket yapıp vermiş. Annem de ona vermiş. Okan’ın yanında bir çocuk varmış ve giderken anneme demiş ki “abla neden konuşmadın benimle, yok bizim memleketimizi sevmiyor musunuz” demiş, sonra bitmiş rüya.

Rüyada Albüm Çıkarmak Nasıl Yorumlanır?

Ezgi merhaba, biz Türk toplumu olarak son derece kırılgan, hemen bozulan ve oldukça kindar karaktere sahibiz ki toplumun daha da kindarlaşması için bazıları ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Bu nedenle gönderdiğin mesajda geçen şehir adını kapattım. İnan bana bunu böyle yayınlasaydım bir çok tepki gelecek hatta küfürlerle karşılaşacaktım. Çünkü hoşgörü, anlayış gibi duygular hayatımızdan silindi.

Göndermiş olduğun rüya senin de belirttiğin gibi annene aittir ve burada yapılan açıklama anne içindir ama rüyanın asıl unsuru sen olduğun için senin hakkında da mesaj verebilir. Rüyanın ana teması rüyada kızını görmek olup bu durum annen hakkında hayırlara işarettir çünkü rüyada kızını görmek rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gitmesine, maddi bakımdan feraha ermeye işaret eder.

Rüyada albüm çıkardığını görmek rüyayı gören kişinin bilerek ve isteyerek kendisi hakkında riskli bir işe adım attığını ifade eder. Ancak bu rüyayı annen görüyor ve albümü sen çıkarıyorsun yani durum kızının albüm çıkardığını görmek halini alıyor ki bunun anlamı kızının (yani sizin) riskli bir işe girdiğinizi / gireceğinizi anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir