Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Alçak Gönüllü Olmak

Rüyada alçak gönüllü olduğunu görmek ne demek?

Geçen Salı gecesi rüyamda dua okuyorum, kulhu suresini sonra besmele çekiyorum ve rüyamda kitap açılır gibi ses geliyor bende diyorum ki “3 harfliler gitti”.  Sonrada 2 tane uçan balık oluyor, uçmuyor ama ben öyle diyorum rüyada, siyah beyaz renkli ikisi de ayrı ayrı duvarlarda oluyorlar ve ikısi de ensemden geçiyor, ben rüya çok alçak gönüllüymüşüm, korkuyorum ama bir şey demiyorum, evde oluyor bunlar.

Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada alçak gönüllü olmak tabiri

Mustafa selam,

Rüyada dua etmek saygı, samimiyet ve mütevazilik anlamına gelir. Rüyada dua ettiğini görmek daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı, yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu simgeler.

Rüyada duyduğunuz kitap sesi benzeri ise aslında sizin içinizdeki iyi ile kötü yanların çatışmasının sembolüdür ve iyi tarafın galip geldiğini anlatmaktadır.

Rüyanızdaki uçan balıklar ise sınır tanımayan bir hayal gücüne sahip olduğunuzu ve bu huyunuzdan hoşlandığınızı temsil etmektedir.

Rüyada alçak gönüllü olmak,  güzel huylarınız nedeniyle çevreniz tarafında çok sevildiğinizi, sayıldığını ifade eder. Rüyada mütevazı olduğunu görmek öte yandan yakının birinin vereceği büyük bir destek ile iş yaşamında hayal ettiğin her şeyi gerçekleştireceğini, içinde ukde olarak kalan herhangi bir şeyin olmayacağını, sakin, hoş görülü ve itibarlı bir kişi olunacağını, rakipleri çok ağır yenilgiye uğratacağını ve gireceğin tüm işlerde deyim yerinde ise adını altın harfler ile yazdıracağını, başkaları tarafından çok sevilip ve sayılan biri olacağını ve bir çok insanın hayır duasını alacağını ifade eder.

Rüyada alçak gönüllü birini görmek iyi insanlarla karşılaşıp huzurlu günler yaşamayı, yaşanılan tüm sağlık sıkıntılarında Allah’ın izni yle şifa bulmayı, attığın her adımla daha iyi bir geleceğe ulaşacağını, sorunlarının kısa zaman içinde çözüme kavuşacağını, büyük bir işe girileceğini, atılan adımların sevdiğin kişilere de fayda sağlayacağını, rahatsızlık getiren kişilerden uzaklaşmayı, huzur ve mutlu olacağın ortama kavuşacağını, kapanmış tüm kapıların açılacağını, rahata erileceğine ve sıkıntılara kısa zamanda çözüm bulacağını ifade eder. Öte yandan, bereket ve bolluk içinde yaşamaya, mutlu olmak ve zor zamanları geride bırakmak, üzüntüleri unutmak olarak rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir