Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Aldatıldığını Görmek

Rüyada aldatıldığını görmek neye işarettir?

Iyi aksamlar. Ben 32 yasında evli bir bayanım. 7 yasinda oğlum 6 yasında bir kızım var, ev hanımıyım, Türkiye dışında yaşıyoruz. Esimi çok seviyorum ve aslında esiminde beni sevdiğine inanıyorum her ne kadar kötü olaylar yaşamış olsakta. Bundan iki buçuk üç sene önce eşim beni kendinden yaşlı gayet hoş bir bayanla aldattı. Esim su anda 34 yasında, yakışıklı dinç kendine bakan bir erkektir. Çok kırılıp üzülmeme rağmen onu anlayıp, yaşadığı buhranda ona yardımcı oldum ve sonunda ( neredeyse 1 seneden fazla ) o bayana daha çok arzu duyduğunu ve özgürlük hissettiğini ve bunalımda olduğundan ilişki yaşadığını kendisi itiraf etti.

Bu arada ben 20 yaşındaki erkek kardeşimi trafik kazasında kaybettim. Bir çok şey yasadık. Fakat bizim askımız bize çok zorluk yasatsa da aramiz arasıra kötü olsada herkesin kiskandigi bir askla bagliyiz birbirimize.

Rüyada aldatılğını görmekBenim hislerim çok kuvvetlidir, bir çok şeyi hisseder hatta olmadan önce rüyamda görürüm fakat bazen yorum yapamam. Bu sabah 3 civarı uyudum, rüyamda benden 3 ay büyük görümcemi gördüm, aramız iyi değildir nasıl gördüğümü hatırlamıyorum fakat ona kızgindim ve onun yüzünde alayli bir gülümseme vardı. Ben saat 7 de kalkıp cocuklarımı okula götürdükten sonra çok uykum olduğu için saat 8:30 da tekrar yattım. Rüyamda esimin bana ihanet ettiğini öğrendim. Uzun boylu sarışın zayıf bir bayandi fakat yüzünü görmedim. Sonra esime dönüp ona “beni tekrar aldattiğini öğrendiğimi” söyledim, “kim olduğunu da gördüğümü” söyledim ve ona “hani bana söz vermiştin” dedim. Yüzü gayet mahcuptu üzüntulü bir şekilde “haklı olduğumu, onu affetmemi” istedi benden, neredeyse yalvardı. Ben ona “sen biraz bekle” dedim ama söyleyiş tarzımdan onu affedeceğim dusunulebilirdi ve ben bir süre sonra onu çok kötü bir şekilde terk ettim. Fakat acı duymuyordum üzgündum fakat huzurluydum. Uyandım.

Aksam saat 18:30 gibi bayılır gibi koltuğun üzerinde uyuya kalmışım. Rüyamda annemin benden 5 yas büyük kuzeni, iki oğlu var 17 ve 13 galiba, Rüyamda onun bir de küçük bir bebeği vardı, onun evindeydik bir çok kadın vardı aileden. Bebek ağlıyordu. Annem emzirmeye çalışıyordu, bende “anne sütün gelirmi ki” dedim, oda bana “devamlı verirsem” gelir dedi. Bende “o zaman bana ver” dedim arka odaya gittim, bebeği kucakladım hatta elbisemin kenarını biraz yırtar gibi oldum, önce pompayla denedim, önce sıvı gibi sonra süt akmaya başladı ama öyle süt akiyorduki göğsüm o kadar dolgundu ki çok sevincliydim, bebeğe biraz verdim sonrada sag göğsümü denedim, ondada çok süt vardı ama öteki kadar değil. Bebek huzurlu, çok tatlıydi.

Kenara yatırdım. sonra camdan kuzenin eşiyle arabaları ile geldiğini gördüm camdan, çok mutluydular gerçek hayatta da kendilerini çok severim. Camdan onlarda beni gördüler, onların duvardan duvara cami olan yatak odalarindaydim. Sonra bebek yatağına baktım bebeği arıyordum. Bebek birden sadece bir kısmı galiba gövde kısmı canlı olan oyuncak bir bebekti ve başının yerine başka bas takmışlar ona büyüktü sonra ben başka buldum tam taktım birde baktım ona küçük gelen çirkin yüzlü bir bas ama daha sonra bulduğum bas onun basiydi sadece onu takinca gerçek bebek gibi görünüyordu. Güzelce yatırdım yerine üzerini örttüm ama o arada heyecanlıydım süt verdiğim için sevinçliyken böyle bir olay olduğu için telaş ve üzüntülüydüm, Ama o çok huzurluydu bende genel olarak rüyamda ve uyandıktan sonra ferah ve huzurluydum. Saat 21:30 gibi uyandım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Zeynep

Rüyada aldatıldığını görmek yorumu

Zeynep merhaba, öncelikle içinde bulunduğun durum hakkında çok detaylı bilgi verdiğin ve bu değerli rüyaları sabırla yazdığın için teşekkür ederim.

Rüyalarının üç ana teması var; görümce, aldatıldığını görmek, bebek ve bebeği emzirmek olup, bunların açıklamasını ayrı ayrı yapacağım.

Rüyada görümce görmek kendinizde bulduğunuz onunla aynı özellikleri temsil eder. Ayrıca onunla sizin gerçek hayatınızdaki ilişkinizi düşünün. Eğer görümceyle tartışma varsa o zaman sizin aslında iki benzer nitelikleri paylaşabilir olduğunuzu göster ( hem kabul etmek hemde reddetmek gibi). Bu şu demektir. Lütfen sakin kafa ile görümceni, onun yaşadıklarını, zayıf ve güçlü yönlerini analiz edin, sizinkine benziyor mu? İlginç şeyler ortaya çıkabilir.

Rüyada ihanete uğramak , aldatıldığını görmek, belirli bir kişi, ilişki ya da durum hakkında şüpheleri temsil eder. Bu rüya genellikle güvensizlik duygularına sahip olduğunuzda ve hayatınızda büyük taahhütler ile karşı karşıya olduğunuzda sık görülür. Yazdığınız gibi daha önce buna benzer olay yaşadığınız için zaten güvensizlik duyguları var. Bu tür rüyalar tekrarlarsa ruh halinizi bozabilir ve güvensizlik duygusunu aşmak için eşinizle sevgi ve dürüstlükle bunları konuşmanız faydalı olabilir.

Bence rüyalarınızın en ilginci son kısımdır. Rüyada bebek görmek masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir. Kız bebek içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi, erkek bebek bozulmamış temiz ahlakınızı gösterir. Rüyada bebekler sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir. Lütfen bebek sayfasını okuyun. Rüyada emzirmek , bebek emzirmek, çocuk emzirmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler. Memede süt , memesinde süt olduğunu görmek kuvvetli olmaya, kız çocuk sahibi olmaya işaret eder, Memelerinden süt aktığını görmek zengin olmaya, evlenmeye işarettir.

“Rüyada Aldatıldığını Görmek” için 4 yanıt

5-6 yıllık bir ilişkim var.Aldatma hiç olmadı ama hep bu tarz rüyalar görüyorum. Yardımınızı bekler teşekkür ederim. Rüyamda sevgilime sürpriz yapmak için okuduğu üniversitenin şehrine gidiyorum. Eski ve yeni arkadaşlarım ile hep birlikte otobüs ile gidiyoruz.Sonra kavuşuyoruz şehre ve sevgilimin bir arkadaşını görüyorum sevgilimin nerede olduğunu sordum burada yok dedi.Ve otel de olduğunu öğrendim bir kız ile gittiğini.Otelin önüne arkadaşlarım ile birlikte münibüse binip otelin önüne gittik.Çalışana bu kişi burada mı diye sorduk ve evet dedi.Sonra arkadaşlarım ile birlikteyken yalnız kaldığımı hiç kimsenin yanımda olmadığını hissettim.içimde büyük bir acı vardı 1 gün boyunca sabaha kadar bekledim onu otelin önünde.kapıdan sabah sevgilim çıktı içimde buruk bir acı vardı. Birbirimize baktık orada uyandım.Sevgilim aldattığı anlamış ve yakaladığım için şaşkın ve tedirgin bir şekildeydi ancak beni aldattığı kızı hiç göremedim. Ve oracıkta uyandım. Sürekli bu tarz rüyalar görüyorum ve çok etkileniyorum sevgilime karşı güvensizlik yok güveniyorum seviyorum ama hep beni aldattığını görüyorum rüyalarımda.

Bende 2 yillik evliyim severek evlendik buaralar ruyamda surekli esimin beni aldattgini goruyorum neden olabilir acaba anlami ne

Daha önce rüyamda sevgilimin beni aldattığını hiç görmüyordum ama askere gitti ve aklım onda onunda bende sürekli her gün beni aldattığını rüyamda görüyorum ve ağlıyorum.

Merhaba rüyamda sevdiğim adamı başka bir kadınla gördüm, yaz ayıydı sahilde bir grup olarak eğleniyorlardı, bende uzaktan izliyordum, sonra sarışın bir kadınla beraber olmak istediğini belli eden davranışlarda bulundu ve onu alıp koşarak odasına götürdü, normal hayatta bu adamla aramda bir şey yok sadece karşılıksız seven taraf oluyorum, bu rüyanın bir anlamı var mıdır? 29, Kadın, bekar , grafiker

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir