Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Aldatılmak

Rüyada aldatılmak neye delalettir?

Efendim selamlar, rüyamda aldatıldığımı gördüm. Rüyamda eşim ve ağabeyimi benim yatağımda beni aldattıklarını gördüm, ben şaşkınlıkla onları izlerken onlar bana bakıp gülüyorlardı, bundan mutlu olduklarını eşimin yüzüme bakıp gülmesinden anlıyorum, bu arada eşim hamile, 2 hafta sonra doğum yapacak, acaba bu ne anlama geliyor. Yılda 1 veya 2 kez rüya gören biriyim. Yorumunuz için şimdiden sağ olun.

Rüyada aldatıldığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada aldatılmak ya da aldatıldığını görmek rahatsız edici rüyalar olarak nitelenir. Bir rüyada eşi, karısı, kocası, erkek arkadaşı veya kız arkadaşı ya da sevgilisi tarafından aldatılmış olmak genellikle rüya sahibinin uyanık hayatta bir konu hakkında kendini ya da başkasını suçlamak için bir çok bahanesi olduğuna işarettir. Böyle rüyalar görüldüğünde sakın bazı mesajlar çıkarmayın, ilişkinizi sorgulamaktan uzak durun. Sadakatsizlik ile ilgili rüyalar çoğunlukla kişinin uyanık durumda iken yoğun güvensizlik duyguları yaşadığında görülür.

Rüyada aldatıldığını görmek ihanet, kandırılmak, aldatılmak rüyayı gören kişinin partneri ile olan ilişkisinde bir suçluluk duyduğunu, kendini bir nedenle suçlu hissettiğini simgeler. Rüyada başka birinin aldattığını görmek veya aldatılan birisini görmek daha heyecanlı bir özel yaşam aradığınıza delalet eder. Rüyada aldattığını görmek konusunda aldatmak sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Aldatılmak” için 8 yanıt

rüyamda sevgilimin sesini duyuyordum beni cagriyordu ama birtürlü onu bulamıyordum hatta annemle arıyorduk arkadaslarini görüyordum ama kendisi yoktu etkisindeyim halen, simdiden tskkr

Rüyamda eşim ile sohbet etmekteyiz. eşime beni başka erkekle aldattığını soruyorum. “evet” diyor. “Benden dahamı iyiydi” diyorum. “evet senden daha iyiydi” diyor. “yazıklar olsun” diyorum ve uyanıyorum.

rüyanız, ilk bakışta sanıldığı kadar kötü değildir. Şu anda kafanızın bazı sorunlarla fazlasıyla meşgul olduğunu ancak bunları aşıp, başarı ve huzura ulaşacağınızı simgelemektedir.

Rüyamda babami başka bir kadınla ilişkideyken gördüm ondan sonra 2. Bir kadınla yatakta yine ilişkideyken gördüm 2.si kiloluydu sonra babamın ofisine gittim ağladım seni burda Böyle gördüm gibi bir şeyler dedim tam hatırlamıyorum orayı Oda zenginsen seni çekiyorlar zaten dedi uyandığımda çok sıkıntıdayDim yaşım 15

eski erkek arkadasım cok durusttü ama ruyamda bana her seyıyle yalan soyledıgını gordum. daha sonra ayagımda ayakkabı varmıs bır bakıyorum kı tekı yok ama hıc fark etmemıstım bakana kadar . benı aydınlatırsanız sevınırım

Ben 17 yasindayim, duzenli bi iliskim var, üst üste ruyamda sevgilim tarafindan aldatiliyorum bu durum beni bunalıma sokuyor, kafamda soru isaretleri birakiyor, bunun cevabini almak istiyorum, admin cevabini bekliyorum sabirsizlikla

Rüyamda babamın annemi aldattığını gördüm. Daha doğrusu biz gerçek yaşamda zaten böyle bişeyden şüpheleniyoduk. Bildiğimiz bi aile ile olan görüşmelerinden. Ve ben de rüyamda babamı o ailenin kızları ile konuşup ilgilenirken gördüm. Ben kıza bişeyden dolayı””sanane”” diyordum. Babamda saygılı olacaksın diye saçımı falan çekmişti. Yani rüyada gördüğüm kişileri tanıyıruz ama görüşmemesi gerekiyo çünkü bu konuda kavga etmiştik(gerçek yaşamda kavga ettik. Yaş 21, Medeni hali: Bekar, Ruh hali: gerçek yaşamda babamın aldatması konusunda bir takım şeyler yaşamış, şüpheli kalmış bir durum.

Rüyamda evliydim ve yakın bir arkadaşım bize kalmaya geliyordu, ertesi gün oluyordu eve geldiğim de onları yatakta buluyordum, aldatılıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir