Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Aldatmak

Rüyada aldatmak neye işaret eder?

Rüyamda babam annemi aldatıyor ve babamın aldattığı kişiyi ablam ayarlıyor, ben durmadan babama “bunun intikamını alacağım” diye bağırıyorum, kısaca rüya bu, acaba neden bu rüyayı gördüm açıklar mısınız ? (cevabı mail adresime gönderirseniz sevinirim) bu arada ben öğrenciyim evli değilim.

Rüyada aldatmak nasıl yorumlanır?

Rüyalarınızı yorumlayıp, sitede yanıt veriyor, mail adresinize bu cevaplanan sayfanın adresini bildiriyoruz. Rüyada babanın anneyi aldatması ortada bir ihanet ya da suçluluk duygusu yaratan durum olabileceğini veya onların özel yaşamlarında kimi sıkıntılar olduğunu simgeler. Rüyada aldatmak hakkında detaylı bilgi aldatma sayfasında bulunmaktadır, lütfen inceleyiniz.

Rüyada hıyanet, ihanet, kandırma, sadakatsizlik, satma, tuzağa düşürme, vefasızlık, yanıltma, yutturma, zina terimleri de benzer mana taşımaktadır.

“Rüyada Aldatmak” için 4 yanıt

Rüyada eşinin kendisini aldattığı kızın resmini görmek neye işarettir
Rüyamda eşimin beni gerçek hayatta aldattığı ve yüzünü hiç görmediğim kızın fotoğraflarını gördüm. Rüyamda o kişi ölmüş, anne ve babası ağlıyor ve sobalı bir evdeler. Kızın fotoğrafını görmek istiyorum, bana bir fotoğraf gösteriyorlar ama kız orada hiç gözükmüyor o fotoğraf şöyle bir dağ ve ağaç var, ağacın üzerinde kedi mi artık başka bir hayvanın gölgesi var, aklımda kedi olarak kalmış.
Dikkatli bak diyorlar, kızı göreceksin ve dikkatli bakıyorum kızı görüyorum, çocukluk fotoğrafı ve kız gölgede çıkmış, hiç anlayamıyorum yeni bir fotoğraf istiyorum, bana yeni bir fotoğraf getiriyorlar, o da lise fotoğrafı 2 ya da 3 kişiler ve kızı görüyorum, orada başta beğenmiyorum ama sonradan çok güzel diyorum. Ben de o arada ocakta yemek pişiriyorum, soğan kavuruyorum o fotoğraf yemeğin içine düşüp yanıyor. Bütün görüntüler siliniyor. Kaldırıp bir kitabın arasına koyuyorum, yorumlarsanız çok sevinirim iyi günler teşekkürler.
sevda yorgunu, 25, Kadın, Evli, Çalışıyor, endişeliyim

Rüyada fotoğraf görmek anıları simgeler, eski fotoğraf değişiminin işaretidir, değişimi fark etmek gerektiğini gösterir.
Rüyanız, yaşamınızda bir değişim geçirdiğinizi, kötü anıları unutup, geleceğe umutla bakmak gerektiğini işaret ederken görüntünün silinmesi de bunu teyit etmektedir.

Rüyamda babam annemi aldatıyordu. Babaannem ve dedem (babamın anne be babası) ona destek veriyordu rüyam pek net değil ama sonunda annem babamı affediyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir