Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada alerji görmek

Rüyada alerji olmak neye işarettir?

Rüyada alerji görmekRüyamda sevdiğim insanla bir aradayım, onun yanında oturuyorum, yüzü alerji olmuş, saçı biraz uzamış ve saçlarının tamamı bembeyaz olmuş, sevgilimin yanına oturup elinden tutuyorum. Onunla göz göze geliyorum ellerini sımsıkı tutuyorum, gözlerinin içine bakıyorum, birbirimize baktığımız anda düşünceli oluyoruz, elini bırakacak gibi yaparak sıkıca yeniden tutuyorum “o da benim elimi acaba tutacak mı” diye düşünürken, o da benim elimi tutuyor, içimde hem huzur vardı hem de bir belirsizlik hissediyordum. Bu rüya ne anlama geliyor? Not: şu anda onunla bir aydır görüşmüyoruz.

Rüyada alerji görmek yorumu

Sema selam, gördüğün rüya sevdiğini görmek mi? yoksa eski sevgiliyi görmek mi? karar veremedim. Ama her iki durumda da bazı pişmanlıklar yaşandığını temsil ediyor.

Rüyada alerji görmek fiziksel veya duygusal açıdan bazı bastırılmış duygular ya da bir hassas durum için bir şey yapmak zorunda kaldığınızı ifade eder. Rüyada alerji olduğunu görmek rüyayı gören kişinin dini vazifelerini yerine getirmediğine veya o kişinin bazı  fırsatları kaçıracağına yorulur. Bu rüya hem geleceğe hem de geçmişe dair bilgiler verebilir.

İpuçları allerji, döküntü, isilik, kaşıntı, kurdeşen de aynı manaya gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir