Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Alet Görmek

Rüyada alet görmek ne demektir?

Rüyalarım benim genelde gerçeğe yakın çıkar, pek fazla etkilenmem, size dün gece gördüğüm ve fazlasıyla etkilendiğim bir rüyamı danışmak istiyorum. Rüyamda koyu renkte bir kedinin kapan gibi ama kesici aletleri olan garip bir aletin ( bu aleti daha önce görmedim) yanına yaklaştığını ve kedinin bu kesici alet tarafından ezilip öldüğünü gördüm ve etrafa kan damlaları aktı, daha sonra başka bir hayvanın, bu hayvan kedi ile fare arası bir hayvandı onu tam hatırlayamıyorum ikinci defa da da onun öldüğünü gördüm, onun rengi de koyuydu ve o daha çok fareye benziyordu, benim bu rüyamı yorumlayabilirseniz gerçekten çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada alet görmek tabiri

Esra merhaba, Kendini ifade etmekte, düşünceni anlatmakta ya da daha kısa deyimle rüyanı dahi yazmakta çok zayıfsın. Göndermiş olduğun rüyayı düzenleyerek anlaşılır hale getirmeye çalıştım ama kendim dahi beğenmedim.

Rüyada alet görmek genel anlamda kişinin elde edeceği mal, mülk, kazanç ve rızkı simgeler. Yani hayatın maddi yönüyle alakalı mesajlar verir. Daha geniş ve doğru bilgi için ilgili alet için uygun rüya tabiri incelenmelidir.

Senin rüyanın ana teması kesici alet görmek olup; rüyada kesici alet görmek canını sıkacak bazı olaylar ile karşılaşacağına, bu olayın sizi oldukça mutsuz edeceğine işaret ederken bu olayın sebep olacağı durumu hayatınızdan kesip atmak isteyeceğini anlatmaktadır.

Rüyada kesme taşı görmek bir hastalığa veya aciz sevimsiz bir arkadaşının ihanetini gösterir. Rüyada kesici taş kullanmak, kesme taşı ile bir şeyi, bir yeri kesmek, kestiğini görmek tanıdığınız çok yaşlı bir kişinin ölüm kahinliğini yapar.

Rüyada mengene görmek rüyayı gören kişinin bir şeyi kaybetmemek veya elinden kaçırmamak için ona sıkı sıkı sarılması, onu iyi muhafaza etmesi gerektiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir