Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Alev Halinde Taş Görmek

Rüyada alev halinde taş görmek ne demek?

Rüyamda arkadaşımla birlikte yolda gidiyordum her zamanki yurudugumuz yollar, bir an kafami kaldirdigimda bir yapı buyuklugundeki alev halinde bir taş, çok hızlı bir şekilde yer yüzüne iniyordu.

Bunu gördüğüm an arkadaşıma söyledim ve geriye doğru el ele kaçmaya basladik. Ben gozumu kapatmistim eğer oluceksemde kendi olumumu izlemek istemedigim icin, daha sonra alevler bize doğru yaklasiyordu galiba gozum kapali ve durmadan kaçıyorduk. Tam o sirada bir an öldummu olmedimmi hatirlamiyorum hemen uyandim. SamoKay tarafından 29.03.2013 / 09:24 tarihinde gönderilmiş

Rüyada alev halinde taş görmek tabiri

SamoKay Merhaba, hakkında bilgi olmadığı için tam yorum yapamıyor, sadece unsurların anlamını listeliyorum.

Rüyada alev görmek arıtma simgeler. Alevler içinde mücadele etmek başarı ve zenginlik için gayret, enerji ve yatırım gerektiğini ifade eder. Rüyada taş görmek, erkek için çok güzel bir kadınla, kadın için çok yakışıklı bir erkekle aşk yaşamak anlamına gelir.

Rüyada kaçmak görmek geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığınızı gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Koşarak kaçmak, koşarak kaçtığını görmek, aklını kullanarak bütün sorunların üstesinden gelmek, hepsine çözüm bulmak olarak yorumlanır.

Rüyada kaçmak genellikle yanlış ve günahlı yoldan ayrılıp, Allah’ın emirlerine ve Peygamberimizin sünnetlerine yönelmeye, tövbeye, emniyete işaret eder. Rüyanın unsurları: alev, taş, kaçmak.

“Rüyada Alev Halinde Taş Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben bir olay anlatmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Benim amcam rüyasında köyde arazide bir taş görmüş, bir metreye elli santim, altmış santim de et kalınlığı, ertesi gün babamla gidip aynı rüyasında gördüğü yeri kazıp taşı bulup getirdiler, üç beş sene sonra amcam kanserden vefat etti, bu taş hala duruyor nedir ki bunların hikmeti hocam babam çok merak ediyor, saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir