Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Alıkonulmak

Rüyada alıkonulduğunu görmek ne demek?

Rüyamda eskiden bana duyguları olan kuzenim beni alıkoyuyordu. Yazlık bir yerde havuza giriyorduk, “üzerimizi değişir eve gideriz” diyordu. Odaya geçtiğimizde “sen gitmeyeceksin” dedi. Anlamıştım, beni bırakmayacaktı. Her şeyi düşünüp eşimi sevdiğimi söyledim, sitemli bir şekilde “demek öyle diyorsun” dedi. Çantamı alıp hızla oradaki bir marketten eşimi aradım “gel beni al”diye. Marketteki kadına param olmadığını söyledim, kadın bir akrabamıza inanılmaz benziyordu ve bana “seni tanıyor gibiyim, para verme” dedi.

Eşimi aradım, kadının yanına oturdum. Kadın ocakta bir kahve yaptı, eşimi bekliyordum, alarmla uyandım. Ruh halim şaşkın çünkü zamanında bir şey hissetse de şuanda evli o. 30, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada alıkonulmak tabiri

Rüyada kuzeni görmek gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu simgeler. Rüyada havuza girmek mutlu yaşamak ve hayatın zorlukları ile daha kolay mücadele edebilmek için yaşamınızda küçük şeylerle zaman kaybetmeyin, akıllıca seçimler ve isabetli kararlar ile kendinize daha fazla zaman ayırmaya bakın mesajı verir.

Rüyanın en ilginç kısmı ise kuzeninin seni alıkoyması olup aslında sizin reel hayatınızdaki ruh halinizi yansıtmakta ve kendinizi bazı konularda sıkışmış, daralmış hissettiğinizi göstermektedir, çünkü;

Rüyada alıkonulduğunu görmek uyanık hayatın bazı özellikleri ya da şartları karşısında ezildiğinizi ve kendinizi sıkışıp çaresiz kalmış hissettiğinizi simgeler.

Rüyada telefon etmek için markete gitmeniz ise bakmakla sorumlu olduğunuz kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kendinizi sorumlu hissettiğinizi, aile sorumluğu duygusunun güçlü olduğunu temsil etmektedir. Rüyada bir yakınınıza benzeyen kadın ise gerçek hayatınızda bir kadının vesile olması ya da destek vermesi ile bereket, bol kazanç, bolluk sahibi olacağınızı, işinizde yükselmeyi ve işlerinizde çok başarılı olacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir