Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Bir Şeye Alışmak

Rüyada bir şeye alıştığını görmek ne demek?

İyi günler bu gece rüyamda bilmediğim bir yerdeyim ve orta yaşlı bir adam tarafından kaçırılmışım, adamın elinde kamçıya benzer ama kamçı değil, bir nesne var. Elindeki ile beni tehdit ederek zorla beni tutuyor ve çalıştırıyor ve topraktan küçük şekerleri çıkartıyor onları kese kağıdına koyuyordum. İlk başta toprağın içinden çıkan böceklerde çok korkuyorum ve yapmıyorum, sonra birazda kamçı yemek korkusuyla toprağı eşelemeye alışıyorum. Ayrıca sağ ayağımın baldırını sanki bir bıçakla derin bir şekilde yarmışlar ve o yarığı da yapıştırmışlardı. Bende üzerindeki yapıştırıcıyı çıkardım ama canım hiç yanmadı ve çalışmaya devam ettim. Kız kardeşimden telefon ile yardım isteyeceğim fakat telefonda bana ait olmayan ve güzel anıları temsil eden resimler yüzünden yardım isteyemiyorum. Ne zaman kız kardeşimi aramaya kalksam o resimlerden biri çıkıyor. Sonra uyanıyorum. Teşekkür ederim.

Takma isim :Dolunay
Yaşınız :33
Cinsiyetiniz :Bayan
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğretmen
Ruh haliniz :Üzüntülü ve Beklentili

Rüyada bir şeye alışmak tabiri

Rüyada kaçırılmak, uyanık hayatınızda birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Rüyada kaçırıldığını görmek aynı zamanda yaşadığınız bu etki altından kurtulmak, kaçma ihtiyacı hissediyorsunuz mesajı verir, aynen gerçek yaşamda okuldan kaçmak, işten kaytarmak gibi. Ancak kaçmak çözüm değildir şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir şeye alışmak, alıştığını görmek gerçek yaşamınızda farklı yaklaşım ve düşüncelere önem vermeye başladığınızı ifade der. Rüyada yeni ortam veya yeni bir işe alışmak insanlarla uyumunuzda önemli gelişmeler elde ettiğinizi ve bu yeni durumda mutluluğu yakalacağınıza işaret eder

Rüyanızın bir diğer önemli unsuru başkasına ait anıları simgeleyen resimler yüzünden kız kardeşinizi arayamamış olmanızdır. Bu durum geçmişten gelen bir olayın etkisinin halen devam ettiğini gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir