Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Alışveriş Görmek

Rüyada alışveriş görmek neyi işaret eder?

Rüyamda Carrrefour tarzı bir alışveriş merkezinde arkadaşımla alışveriş yaptıgımı gordum. Birden carrefourun içindeki manavda oldugumu gordum peşimizde gezen bir erkeği fark ettim meğer onun, yanımdaki ablanın üniversiteden matematik hocası oldugunu ogrendım ama deli gibi peşimizde geziyordu, abla yüz vermiyordu. Yere kahverengi bir meyve sebze tarzı bir şey düşüyordu, portakal rengi meyve goruyorduk. Sonra çikolata vs yiyordum. Hatta yanımdakı ablanın arkadası varmış gidip onun kutu çikolatasının içinden 1 tane alıyorum sonra alabılırmıyım dıye soruyordum, o da “aldın zaten” dıyordu.

Sonra yine gezerken kafamı bir çevirdiğimde eski sevgilimin yemek yediğini gördüm bir an goz goze geldık ve ben hemen kafamı çevirdim. Sonra manav bölümünde dışarıyı gosteren dev camlar varmıs, guya kasaların oradaymış. Birden erkek arkadasımın elinde dolu market sepetiyle bir görevli ile çıktıgını gordum. (normalde sevgılımın arabası yoktu.) Meğer gorevli ile çıkanlar arabası olan ınsanlarmış. Sonra ben şaşırıyorum o arabamı aldı dıye bakıyorum ardından nerede arabası diye beyaz arabası oldugunu goruyorum, a dıyorum dedesı arabasını vermıs sonra ben arkadasımla çıkıyorum.

Birden uzaktan bakıyorum eskı sevgılım tek degılmıs meğer aılesıyle gelmıs. arabalarının yanında 2 tane pratik sandalye görüyordum. uzaklasınca ışıkların oradan arkamızdan geldıklerını bizi gördüklerini görüyorum. sonra arkadaşımla tuhafıye dukkanına gırdık meğer dukkanın sahibi bizmişiz. aradan 2 dakika gecıyor ıcerı eskı erkek arkadasımın annesi teyzesi ve anaannesi giriyor. en çok net anaannesinin yüzünü hatırlıyorum. sanki benı gormek ıcın sırf gelmıslerdi. sonra ben şaşırarak yüzlerine bakıyorum yanı gozlerim bayağı açılıyor, kafamda da normalde açık insanım. bone varmış kahverengı. hemen yan odaya gırıp boneyı cıkarıyorum saçımda toplu durdugu ıcın guya kotu olmus begenmıyorum gıtmıyorum yanyanlarına utanıyorum.. Allah hayırlara çıkarsın.. sizdende yorumunuzu bekliyorum, kendinize iyi bakın, hoşçakalın. 19 yaşında, bekar, bayan üniversite öğrencisiyim, ruh halim pozitif.

Rüyada alışveriş görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda karşılanmamış ihtiyaçlar ve erkek arkadaşınızla olan kimi sorunlar nedeniyle kafanızın oldukça karışık olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada alışveriş yapmak, alışveriş yaptığını görmek kendini alışveriş yaparken görmek, kazançlı ve sıkıntısız bir hayat geçireceğinize işarettir. Rüyada alışveriş görmek, birilerinin alışveriş yapması yeni eşyalar alıp bu alışverişten zevk alacağınızı eksiklerinizi gidereceğini işarettir.

Rüyada alışverişe çıkmak (alışverişe çıkıyorsunuz ancak henüz bir şey almadınız), gerçek yaşamınızda bir çok arayış içinde olduğunuzu ya da ne istediğinizden emin olmadığınızı, hayatınızı planlamadan tehlikeli bir şekilde olayların akışına göre yaşamınızı yönlendiğini işaret etmektedir.

Rüyada alışveriş sepeti görmek, alışveriş arabası, market arabası görmek işinizde sebat etmenin ödüllerini ve başarılarınızın karşılığını alacağınızı müjdeler. Rüyada bir alışveriş sepeti kullanmak, dolu bir alışveriş sepeti görmek gösterdiğinizi çabaların sonunda rahata erdiğinizi simgeler. Boş sepet, Alışveriş sepeti boş ise, bu boş bir çaba ya da plan ile uğraştığınızı göstermektedir.

Rüyada alışveriş merkezi görmek içe kapalı bir ruh hali içinde olduğunuzu ancak bundan kurtulmak istediğinizi ifade eder. Rüyada alışveriş merkezini gezmek, gezdiğini görmek sosyal yönünüzü geliştirme, insanlarla daha iyi iletişim kurmanın yollarını aradığınızı işaret eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir