Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Alışveriş Merkezi Görmek

Rüyada alışveriş merkezi görmek neye işarettir?

Rüyada alışveriş merkezi görmekRüyamda bir alışveriş merkezi görüyorum, sonra ben eniştem ve 2 erkek yeğenim, avm nin açık otoparkına ilerledik, onlar siyah bir lüks arabaya bindiler, ben ise siyah bir cipe bindim, benim cipimin etrafında o kadar araç park etmişti ki çıkaramadık, bayağı uğraştım olmadı. Ondan sonra ne hikmetse benim cip birden kayboldu ve yerine küçük bir bisiklet aldı, bisikletin galiba arka iç lastiği patladı, sonra eniştemin isteği üzerine kahvehaneye geçtik, bisiklet benim kucağımda ilerledik, ilk girişte yüksek bir bölüm vardı, orada abimi gördüm, takım elbiseliydi sonra merdivenlerden indik ve diğer eniştemi orada gördüm, ondan sonra bisikleti bıraktım ve galiba tamir için birilerine gösterdim. Kısa süre içerisinde bana dönerseniz çok sevinirim, çok fazla etkisinde kaldım.

Kimden: voxventi
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaşınız: 21
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: siyah jip , bisiklet , lastik , park , kıraathane

Rüyada avm görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda çok fazla etkisinde kalacak bir şey görünmüyor. Rüyadaki lüks araba, jeep, sizin ve yakın çevrenizin gerçekleşmesi zor hedefler peşinde ilerlediğinizi gösterirken, büyük hayaller peşinde koşarken küçük fırsatları kaçırdığınızı göstermektedir. Mesela rüyada bisiklet görmek rahatlamak, sıkıntıların bitmesi anlamını taşır. Güzel rüyalar arasındadır. Ancak tekerleğinin patlaması küçük fakat güzel şeyleri kaçırdığınızı simgeler.

Rüyanızın ana unsuru alışveriş merkezi görmek olup;

Rüyada alışveriş merkezi görmek içe kapalı bir ruh hali içinde olduğunuzu ancak bundan kurtulmak istediğinizi ifade eder. Rüyada alışveriş merkezine gitmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bazı arayış içinde olduğunu veya ne istediğinizden emin olmadığını gösterir, olayların akışına göre yaşamını yönlendirmenin kendisi için bazı sakıncalar yarattığını belirtir.  Rüyada alışveriş merkezini gezmek ya da avm de gezdiğini görmek sosyal yönünüzü geliştirme, insanlarla daha iyi iletişim kurmanın yollarını aradığınızı işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada alışveriş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Alışveriş Merkezi Görmek” için bir yanıt

Meraba bende ruyamda avm de geziyordum, bir ara telefonumu kaybettim, cantami bir sandalyenin ustune koyup kosa kosa telimi aldım bu sefer kosa kosa cantami almaya gittim, kosmayla gecti ruyam sizce anlami nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir