Rüyada Alkış Görmek

Rüyada alkışlanmak neye işaret eder?

Rüyamda küçücük dalgaların üstünde sörf yapıyordum ve insanlar beni alkışlıyor ve sevinç çığlıkları atıyorlardı. Daha sonra gökyüzüne baktım hava akşamüstüydü, dolunay vardı ve dolunayın içinden doğru 5 6 rengi barındıran gök kuşağı mı desem nehir mi desem bir şey geçiyordu. Rüyamın anlamı nedir acaba?

Rüyada alkışlandığını görmek yorumu

Burak selam, rüyanız ana hatlarıyla olumlu şeyleri işaret etmektedir. Hakkınızda hiç bir bilgi olmadığı için daha fazla yorum yapmak imkansız. Aşağıdaki bilgiler ve kendi ruh halinizi bir arada değerlendirerek rüyanın mesajını çözebilirsiniz.

Rüyada sörf yaptığını görmek Duygusal yaşamınızdaki iniş ve çıkışları simgeler. Kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Rüyada dolunay görmeniz iç dünyanızda gizemli yönünüzü temsil eder, değişen ruh halini gösterir. Rüyada gök kuşağı görmüş olman Mutluluk ve başarı işaretidir. Gökkuşağı görülmesi aynı zamanda elini attığın her işte başarılı olacağını gösterir.

Rüyada alkış görmek yaptığımız işlerde başarılı olup, çok büyük taktir göreceğinize işarettir. Rüyada alkış sesi duymak hayatınızda doğru yolda olduğunuzu veya doğru kararlar aldığınızı işaret etmektedir. Rüyada birini veya bir şeyi alkışlamak, alkışladığını görmek Kendinize daha fazla güven duymanız gerektiğini anlatır. Sevinç çığlığı atmak mutluluk işaretidir. Rüyada alkışlanmak, alkışlandığını görmek Yakında çok yükseleceksiniz. Fakat başarınızın sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin. Fazla kibir başarısız olmanıza sebep olabilir.

“Rüyada Alkış Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Merhabalar, rüyamda sevdiğim adamla bir evdeyiz ev tanıdık degil evde başkaları da var. Sevgilim diyor ki “birlikte yasayalım” fakat annem buna tepki veriyor, merdivenlerden iniyor, peşinden gidiyorum. Sevgilim gitmemi istemiyor ama ben iniyorum, yemyesil bir bahcede buluyorum kendimi ama annem yok, iki kadın var kovuyorum onları “gidin” diye, arabaya binip gidiyorlar, alkıslıyorum gitmelerini ve bahcede baskaları var, onlarda beni alkıslıyor.
    Biraz once dedigim evdekilerde balkona cıkıp alkıslıyorlar, eve girerken ev birden degisip sevgilimin sattıkları dukkan vardı o dukkan oluyor, ve sevgilimi seslenip arıyorum ve dukkan gercekte yapılı guzel ama ruyamda insaat halinde. üc kez sevgilimin adını seslendim ücuncude gordum, bira iciyormus ustunde siyah kaşe kaban var “ne apıyosun burada” diyorum “dogacak kızlarımıza isim dusunuyorum” diyor, gulumseyip “nereden belli kız olcakları” diyorum. Sonra bir arkadasım geldi yanımıza ve “benimde zamanında montumu caldılar” dedi ,sonra uyandım. Bu arada gercekte sevgilimle aramız kotu ama ben onu cok seviyorum.
    Ruh halim:endiseli, 29, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

    1. Yeniay merhaba,
      Gönderdiğiniz rüyadaki olaylar ve unsurlar birbiri arasında çok tutarsız ( lütfen buraya dikkat edin, saçma, absürd, normal ötesi değil – tutarsız ) Bu durum aslında sizin gerçek hayatta berrak düşünemeyecek kadar kafanızın karışık olduğunu temsil etmektedir ki bana göre kafanızı bu derece karıştıran konu arkadaşınızla olan ilişkinizin durumudur. Lütfen sakin olun, olayları berrak bir zihin ile, sakin olarak değerlendirin ve bu kafa karışıklığına son verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir