Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Alkol Görmek

Rüyada alkol görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben alkollü hiçbir şey kullanmayan hatta bu hususta çok dikkat eden biriyim. Rüyamda bir mekanda önümde bir şişe olduğunu gördüm, şişe biraz garipti arkadaşlarıma sorduğumda içinde meyve suyu olduğunu söylediler. Ben de şişeden içtim, içtiğimde tadında meyve suyu ile değişik bir tat hissettim rüya esnasında ve arkadaşlar içtikten sonra seni kandırdık içinde alkol vardı dediler.

Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkürler.

Rüyada alkol görmek neye yorulur?

Rüyada şişe görmek mutlu olmak ve saygınlık kazanmayı ifade eder. Rüyada alkollü içki görmek, içki içmek, rüyada alkollü içkiden içmek, içtiğini görmek iyiye yorulmaz. Rüyada içki içtiğini gören kimse büyük günah işler. Bana göre rüyanız, başkaları nedeniyle işlediğiniz / işleyeceğiniz bir günahı ve ardından yaşanan vicdan azabını temsil etmektedir.

Rüyada alkol hakkında diğer yorumlar

Aşırıya kaçmadan alkol almak, alkol aldığını görmek verdiğiniz bir karar veya yaptığınız bir iş sonucunda duyduğunuz memnuniyeti belirtir. Aşırı alkol almak yetersizlik, endişe, üzüntü ve korku duyguları taşıdığınızı, kendinizi tanımaya, kim olduğunuzu keşfetmeye çalıştığınızı anlatır.

“Rüyada Alkol Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, ruyamda tanımadıgım bir kız ve bir erkekle yürüyoruz, yolda bir dükkan görüyorum orada alkol şişeleri dizilmiş, içinde alkol var. Dükkanın icine giriyorum, yerde 8 10 kadar yavru yunus balığı görüyorum, sadece bir tanesi çırpınıyor. Digerleri ölü bir tane yavru yunus balıgının ağzından büyükce bir balık cikarıyorlar, şimdiden yorumlarınız icin teşekkürler.

Fuat selam, Rüyada bir dükkana girdiğini görmek, uyanık hayatında karşılanmamış ihtiyaçları olduğuna işaret eder. Bu fiziksel bir gereksinim olduğu gibi sevmek, sevilmek, ilgi ya da şefkat görmek gibi duygusal bir ihtiyaçta olabilir. Rüyada alkollü içki görmek iyiye yorulmaz ve kişinin kötülüklerden ve özellikle haramdan uzak durması gerektiğine delalet eder. Rüyada yunus balığı görmek kısmet anlamına gelir. Bekarlar mutlu bir evliliğe, evliler için evlerinde mutluluğa işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir