Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Allah c.c Hz. Esmalarını Görmek

Rüyada Allah c.c Hz. esmalarını görmek neye delalettir?

İyi günler, ben çok sık rüya görmem, dün gece yatar yatmaz bir rüya gördüm uyandım, yatalı çok olmamıştı, abdestsiz yatmam. Rüyamda kızımın odasının kapısına geldim, kapının yanında Rahmetli annemi ve rahmetli ablamı gördüm, ablam annemin koluna girmişti kaygılı bir halleri vardı. Elime üzerinde Allah c. c hz. esmaları ve sayıları yazılı eski kağıt parçaları ve muska verdiler, eski kağıtlarda yazan esmaları okuyamadım.

Bana kızımın odasının içini gösterdiler, odanın içi çok dağınıktı, eşim içeride eşyalarını topluyordu ki kızımın odasında eşimin eşyası yoktur. Eşim hiç bana bakmadı, gidecekmiş hazırlanıyordu ve gitmesinin sebebi de o kağıt parçaları ve muska imiş, onları eşim bulmuş, bana aitmiş.Ben hafızamı zorladım o kağıtları ve muskayı bir türlü hatırlayamadım, anneme “anne bunları ben bilmiyorum hiç hatırlamıyorum” diye kendimi anlatmaya çalışırken uyandım. rüyamı yorumlar mısınız? Rüyada Allah c.c hz. esmalarını görmek ne demek? Allah razı olsun. 27 Temmuz 2012, 00:41

Rüyada Allah c.c hz. esmalarını görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanız hakkında söyleyebileceğim, oldukça hayırlı bir rüya olduğudur. Rüyada Esma-ül hüsna, Allah’ın isimlerinden birini görmek, işitmek oldukça hayırlı bir rüyadır ve çok dikkatli yorumlanmalıdır. Size çok önemli bir mesaj vermektedir. Öte yandan rüyada Allah yazısı görmek  sayfasını okumanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi için lütfen Esma-ül hüsna sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Allah c.c Hz. Esmalarını Görmek” için bir yanıt

Uzun süredir sıkıntıdayım.tam oldu dediğim şey olmadı. Rüyamda daha önce hiç El-Batın esmansını zikri olarak kullanmamama rağmen zikrediyordum. Uyanırken hala ya batın batın diyerek devam ettim. Bazı esmaları zikrederm ama bu esma aşina olmadığım bir esma. 35, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir