Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Allah İsmini Görmek

Rüyada kürede Allah ismini görmek neye delalet eder?

Rüyamda dünya küresi üzerinde Arapça Allah ismi yazdığını görüyorum. Rüyada bir odadayım. Karşımda kendi boylarınmda, yaklaşık 1. 5 metre çapında bir dünya küresi var, Bir aparat üzerinde duruyor. Benim elimde de dünyaya ait kara parçaları var. Ben dünyayı döndürüp istediğim kara parçasını istediğim yere koyuyorum ve böylece yer kürenin üzeri 3 boyutlu bir şekilde ( resim değil) tamamlanıyor. Ben istediğim yere koyuyorum fakat Allah onları normal dünyanın gerçek şekli nasılsa o şekilde peşim sıra diziyor. Ben bu parçaları yerlerine yerleştirdikçe yan duvarda 2. 5 metre kadar uzunluğundaki, ışıklı bir Türkiye haritasının parçaları da tamamlanıyor.

Rüyada Allah ismini görmek
Rüyada Allah ismini görmek

Kucağımdaki yeşil kara parçalarını (sanki sık bir ormanın minyatürü şeklindeler) yerleştirirken, dünyanın üzerinde o yeşil parçaların şekliyle Arapça Allah ismi yazıyor. Aklımdan geçiriyorum, diyorum ki “ben parçaları nasıl dizersem diziyim, Allah yine kendi istediği gibi düzenliyor” ve sürekli gülümsüyorum. Allah yazısı çıkıncada yazıya sarılıp, öpüyorum, çok hoşuma gidiyor. Yan taraftaki haritada tamamlanıyor ve üzerinde 204 rakamı yazıyor. Bu şekilde rüyam bitti. Yorumlarsanız çok memnun olurum. teşekkürler. Rüya detayı: evli bayan 25 ön muhasebe. Rüya temaları dünya küresi, kara parçaları, 3 boyutlu şekil, ışıklı harita, türkiye haritası, yeşil kara parçaları, arapça Allah yazısı, minyatür orman, 204 sayısı, arapça, dünya

Rüyada kürede Allah ismini görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya sahip olduğunuz içinizdeki gizli gücün büyüklüğünü göstermektedir. Bu gücün şu anda farkında olmadığınız anlaşılıyor, bu gücü kullanmaya başladığınızda yaşamınızın hayal dahi edemeyeceğiniz kadar değişeceğini, güzelleşeceğini işaret etmektedir.

Rüyanızda Arapça Allah yazısı görmeniz, en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızı ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu gösterir. Allah ismi, Yüce yaradanın 99 güzel isminden birincisi olup tüm isimlerin vasfını ihtiva eden öz adıdır. Kendinden başka ilah bulunmayan tek Allah yazısı, yazının görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü bu rüya kolay kolay herkese kısmet olmaz. Bu rüyayı görenlerin huzur bulduğu, uyandıklarında kendilerini çok iyi hissettikleri bilinen bir gerçektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Allah yazısı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Allah İsmini Görmek” için 4 yanıt

ben Mevlüt. Rüyamda sag elimde arapca Allah yazisi gördüm, ve Allah yazisi yesil renk olarak gördüm. Ayri zamanda elimin üzerinde ufak bir yara vardi, ve Allah yazisini gördügüm zaman kayip oldu… Bu Rüya acaba ne demek anlama geliyor?

Rüyamda arapça olarak yere Allah yazıyordum. Karşıma simsiyah birisi gelıyodu o benden korkup kaçsın diye avucumun içini öpüp yere vuruyodum Allah yazısına vurmuyodum onun üstüne vuruyodum o da koşarak bana vuruyodu. Bu rüyamın anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir