Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Allaha Dua Etmek

Rüyada Allah’a dua etmek neyi gösterir?

Merhabalar. Rüyamda kız kardeşim büyük çocuğumdu. Gideceği bir yere onunla birlikte oğlumu da göndermişim. Geç vakit olmasına rağmen oğlum bir türlü dönmüyor eve. Öfkeyle kızımı (kardeşim) uyandırıyorum, “kardeşine sahip çıkamadın, küçücük çocuk gece yarısı ne yapar, nasıl rahat rahat uyursun” diye bağırıyorum. “Onu bulmadan eve dönme sakın” diye yolluyorum evden. Elimden bir şey gelmiyor pişman oluyorum gecenin bilinmezine onuda attım diye.

Sokakta dizlerimin üzerine çöküp Allah’a dua etmeye başlıyorum, hem dua ediyor hem ağlıyorum. Yağmur başlıyor, kalkmıyorum, dua edip ağlamaya devam ediyorum. Göz yaşlarımın sıcaklığını ve yağmura karışmasını hissediyorum. Saat gecenin üç buçuğunda telefon geliyor kızımdan ”bir gurupla başka bir semte gitmiş onların arasındaymış, bulamadım anne, yok kardeşim. Oraya gideyim mi” diye soruyor. Onada bir şey olmasından korkuyorum.

Devamını hatırlamıyorum rüyamın. Teşekkürler hayırlı günler. 04 Mart 2010, 13:53

Rüyada Allaha dua etmek nasıl yorumlanır

Rüyanız ana teması dua etmektir ve bunun anlamı ise mutluluk ve başarı anlamına gelir. Rüyanızdaki yağmur bereketi simgelemektedir.

“Rüyada Allaha Dua Etmek” için 2 yanıt

Rüyada mezarlıkta dua etmek
Rüyamda bir mezarlıkta idim, Türk mezarlığı annemde vardı yanımda, ben gördüğüm mezarlara dua ettim ,ilk mezara gittim duamı ettim, ismini görüyüm diye taşına baktım Arapça yazıyordu, okuyamadım annem “Süleyman’ın mezarı o” dedi, bizde de Süleyman diye birisi yok. Bu ne demek?

Gördüğünüz rüya, hayatınızda bir üzüntü ya da çözülmemiş karmaşık duygular taşıdığınızı işaret ederken içinizdeki kaygılar veya ölüm korkusunun gereksiz olduğunu, bu duygulardan hemen uzaklaşmanız gerektiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir