Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Allah’a Yönelmek

Rüyada Allah’a yönelmek neye delalettir?

Murat ben, müsaade ederseniz size enteresan bir rüya anlatmak istiyorum tabi bana göre. Bundan 4 yıl önce askerden geldim, askerden geldiğimde ne yapacağımı bilmiyordum, birazda günahkar hayatım vardı, ama içimden bir ses “sadece gerçeğin Allah’a yönelmek olduğunu” söylüyordu. Bende İstanbul Fatih’te bir mübarek biriymiş ben tanımıyordum sadece namaz kılmaya gitmiştim, oda oradaydı onun elini öpmek için bir sürü insan çaba gösteriyordu ve ben de hiç mücadele etmeden onun sol elini öptüm. Sonrada başka hocadan tövbe aldım,  arkasından tövbemi bozdum aradan biraz zaman geçti.

Ben o insanı rüyamda gördüm, elinde ilginç bir renkte kama vardı, bana sinirli bir şekilde alt dudağını ısırarak bana eliyle ikaz işareti yaptı, bana bu rüyamı açıklarsanız size minnettar olurum, şimdiden teşekkür ederim. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın lütfen.

Rüyada Allah’a yönelmek nasıl yorumlanır?

Bu değerli rüyayı bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüya ibret ve ders ile doludur. Rüyanız hatanızdan dönmeniz, verdiğiniz söz, yaptığınız tövbeye uymanız konusunda kesin bir uyarı vermektedir.

“Rüyada Allah’a Yönelmek” için bir yanıt

salam men bu royyani bir nece il evvel gormusem amma hec unutmuram yuxuda gordum anamgilde heyetdeki odada yatiram birden le ilehe illelah deyen ses geldi elebil kulek getirirdi yugurdum bayira goyun uzune baxdim kimse mene deyirdi dunyanin gercek uzu budu siz bunu gormursuz gordum goyun uzunde balaca balaca uzun vari evciklerle doludu icide dolu melekler mene dei si ne etsez sizi melekler gorur amma siz melekleri gormursuz heqiqetende o qeder bize yaxindilar ki her seyi esidir gorurduler men basladim allahim sukur sukur mene dunyanin uzunu gosterdin deye yuxudan ayildim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir