Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Allah’ı (c.c.) Görmek

Rüyada Allah’ı (c.c.) görmek neye yorulur?

Merhaba, dün gece rüyamda Allah’ımı gördüm, sesi oldukça yumuşak ve konuşması da sanki Mevlana’nın Mevlevi müziği gibiydi, bana hayatta ahenkte olmayı öğretiyordu, sonra Peygamber efendimiz geldi, bana 4 tane el gösterdi, her biri bir Kuran-i kerim tutuyordu, bu 4 dört el dört değişik yönden gelip orta alanda birleştiler, Peygamber efendimizde bana hayatta ahenkte olmanın önemini izah ediyordu.

Ayrıca rengarenk renkli motiflerle bezenmiş elbise giyen bir melek gördüm. Hatırladığım kadarıyla mavi renkte bir elbisesi vardı üzerinde, Kanuni Sultan Süleyman’ın tuğrasına benzer bir tuğrası vardi. Hala bu gördüğüm rüyanın şokundayım, bu rüya ne anlama geliyor.

Rüyada Allah’ı (c.c.) görmek neye yorulur?

Merhaba, 50 yıllık yaşamımda ilk kez böyle inanılmaz bir rüya göreni duyuyorum.

Yüce Allah’ımızı görmek sadece Peygamberlere kısmet olur diye biliyorum. Çünkü bizlerin onu görebilmesi, bakabilmesi mümkün değildir. Gerçi rüyanızda net olarak Allah’ımızı görmüş olduğunuzu yazmamışsınız, sesini veya öğretisini ifade etmişiniz.

Gördüğünüz rüya inanılmaz güzel anlamlar taşımaktadır ve bizlerin bilgisi, görgüsü, aklı, zekası bu rüyayı tam olarak yorumlamaya yetmez. Ancak inanıyorum ki bu rüya Allah’ın birliğini, Dünya’daki 4 ana dinin kaynağının bir olduğunu, beraberliği, Dünyadaki bütün insanların aslında Adem ile Havva’dan geldiğini, birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için mesajını verip, düşmanlıkları bırakmamız, doğru yolu bulmamız gerektiğini ifade etmektedir.

Bütün Dünya dinlerine ait insanlar bilmelidirler ki biz bu dünyada, tüm evrende bir ahenk içinde yaşamak zorundayız ve tüm dünya dillerindeki insanlar kardeşilik içinde olmalıdırlar. Benim yazabileceklerim bu kadar, Allah tüm insanları korusun ve bizleri doğru yoldan ayırmasın.

Öte yanda rüyada Allah yazısı görmek sayfasında aşağıdaki bilgi yer almaktadır, ilginizi çekebilir:

Bazı kişiler bilgi eksikliği, heyecan, yorgunluk, dalgınlık gibi nedenlerle rüyalarında Allah’ı gördüklerini düşünmekte, sanmakta veya iddia etmektedirler. Bizim görme yeteneğimiz onun nurunu görmeye yetmez, çünkü bizler bu şekilde yaratılmışız ve her şeyin bir sebebi bulunmaktadır. Aynı şekilde Rüyada Allah’ın sesini duymak, onun elini görmek gibi konularda sadece yanılgı ya da eksik bilgidendir. Çünkü bizlerin duyma kabiliyetimiz onu duyamaz. Rüyada Yüce Allah’ü Tealayı görmek, gördüğünü düşünmek çok derin ve önemli konulardır ve maalesef ortalıkla yalan yanlış binlerce açıklama bulunmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Allah yazısı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Allah’ı (c.c.) Görmek” için bir yanıt

ben sırasıyla ruyalar gördüm ilk rüyam,h.z ebu bekir’görmek oldu bana bişeyler anlattı ama ben hiç birini hatırlamıyorum bı kaç ay sonra ,Efendimiz’in yasadıgı evi gördüm,ucuyordum ruyada ve boş bır evın üzerine ındım,bu ev kımın dıye sordugumda derinden bir sen ekolu biçimde Peygamberin evı dedi…
ve sonra ki, ruyamda Efendımız’ın mührünü gördüm kagıda yazdıgı yazıların altına vurdugu mührü elime aldım ve sakladım o muhru son olarak 1 hafta önce h.z Mevlanayı gördüm çok kalabalık bi yerdeydık arkadasım Kuran okuyordu Mevlana hazretleri türkçe mealini anlatıyordu….
hepsi bu kadar…saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir