Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Allah’ın İsimlerini Okumak

Rüyada Allah’ın isimlerini okumak neye delalet eder?

Merhabalar, ben 45 yaşında bir ev hanımıyım. Rüyamda Allahın isimleri okuduğumu gördüm. Rüyada Allahın isimlerinden olan Ya Zül-Celali-Vel İkram okuyorken sabah ezanıyla uyandım sitenizde yaptığınız açıklamalardan net yorum alamadım , uyandığımda dilim halen bu ismi zikrediyordu , Bunun manası nedir? lütfen rüyamı yorumlar mısınız ? 4 Haziran 2012, 22:26.

Rüyada Allah’ın isimlerini okuduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Kadriye merhaba, rüyanız oldukça hayırlara işarettir, işaret ettiği şeyler celal, azamet, şeref, kemal ve ikram sahibi noktalarıdır ve yorumunu yapmak bizi aşar. İçinde bulunduğunuz durum, ruh haliniz ile bu noktaları bir arada değerlendirerek verilen mesajı bulmayı deneyiniz. Rüyada Esma-ül hüsna , rüyada Allah’ın isimlerini görmek sayfasında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Allah’ın İsimlerini Okumak” için 7 yanıt

Selamun aleykum, ruyamda elmuheyminu ismini tesbihimin uzerinde yazili oldugunu gordum.
Ne anlama geldigini lutfen bana mail eder misiniz? Tesekkur ederim

Ben son günlerde işsizlikten dolayı çol sıkılıyor ve huzursuz oluyorum.Devlet memuru olmayı çok istiyorum hem ekonomik rahatlık hem de sevdiğim kız ile evlenmem kolaylaşır çünkü. Dualarımda hep hayırlı bir memurluk kapısı istiyorum. Bir gün dua edip uyudum rüyamda Ya Batın ismini ya zikrediyordum ya da biri zikrediyor, duyuyordum, çünkü uyandığımda Ya Batın ismini hatırlıyordum.,. Allah sizden ebediyen razı olsun. 29, Erkek, Flört, Çalışmıyor.

Vuslat selam, gördüğün rüya olağanüstü güzellikler içermektedir. Bilindiği gibi El-Batın Allah’ın güzel isimlerinde biridir ve Aklın tasavvurundan gizli olan manası taşır. Lütfen Esma-ül Hüsna sayfasını inceleyin.

Merhaba. Rüyamda Ed Dar El Nafi isimlerini zikretmem soylendi.Yorumu konusunda bana yardimci olursaniz sevinirim. Teşekkür ederim.

Ebru merhaba, Allah’ın mübarek isimlerinden;
Ed-Darr: Elem, zarar verenleri yaratan.
En-Nafi: Fayda veren şeyleri yaratan.
Manası taşımaktadır. Bu konuda ayrıntılı bilgiyi Esma-ül Hüsna sayfasında inceleyebilirsin.

Sayın hocam selam ve dua ile merhaba,
Rüyamda bir caminin avlusuna duvarın üzerinde bulunan demir korkuluk üzerinden giriyorum kapı olmadığı için.Sonra cami kenarında bulunan bir odaya giriyorum bu odada kenarlardan karanlık bir ortamdan sonra kırmızı ince ve güçlü ışıklar gördükten sonra kasılıp titremeye başlıyorum ve titreme bittikten sonra sıkılı olan avuçlarımı acıyorum ve sağ avucumda el-Adl ismi şerifini görüyorum.Yorumlarınızı bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir