Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Allah’ın İsimlerini Sayarak Havada Uçmak

Rüyada Allah’ın isimlerini sayarak havada uçmak neyi gösterir?

Rüyamda kardeşimin elini tutup havaya yükseldik ve Allah’ın isimlerini sayarak bir şehirden başka bir şehre gittik. Bu sizce ne anlama geliyor yorumlarsanız memnun olurum. Ondan sonra ki gece de arkadaşım rüyasında benim kuş olup uçtuğumu ve denize konduğumu görmüş, çok merak etmeye başladım, ne anlama geliyor, şimdiden teşekkür ederim.

Kimden:nur
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: Allahın isimlerini saymak, kuş gibi uçmak, havada uçmak.

Rüyada Allah’ın isimlerini sayarak havada uçmak nasıl yorumlanır?

Nur merhaba. Gördüğün rüya da adın gibi nurlu bilgiler içermekte, hayırlı haberler vermektedir. Lütfen aşağıdaki sayfaları ziyaret edip, dikkatle okur musun. Rüyanın mesajını orada bulacaksın.

Rüyada Esma-ül hüsna , Allah’ın isimlerinden birini görmek, işitmek oldukça hayırlı bir rüyadır ve çok dikkatli yorumlanmalıdır. Size çok önemli bir mesaj vermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Allah yazısı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada uçmak, rüyasında uçtuğunu görmek hakkında detaylı bilgiyi uçmak rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Allah’ın İsimlerini Sayarak Havada Uçmak” için 2 yanıt

Rüyamda 4 yaşındaki kızım kucağımda biz oda gibi bir yerdeyiz ama sanki havadayız, yere basmıyoruz, uçuyor gibiyiz, ayaklarımız yere değmiyor. Ben 4-5 defa kelime-i şehadet getiriyorum.
38, Kadın, Evli, Çalışıyor, belirsiz bir karamsar bir değil.

Rüyanız hayırlara işaret olup, mevkinizin yükseleceğine, bazı şeyleri anlama ve algılama yeteneğinizin artacağına, konulara ve hayata bakış açınızın gelişip, kendi yeteneklerinizi simdi daha iyi kullanacağınızı gösterirken rüyada kelime-i şehadet getirmeniz dünya ve ahiret yaşamında hayra ermeye işaret etmekte aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir