Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Allah’ın Nurunu Görmek

Rüyada Allah’ın nurunu görmek neyi işaret eder?

Selamun aleykum, ben 8 yıl önce başımdan geçen bir olaydan sonra gördüğüm rüyayı anlatıcam, biraz uzun kusura bakmayın. Her namaza duruşumda içimden bir ses namazımın kabul olmadığnı söylüyordu. Sonra dua ettim rabbime “eğer kabul etmiyorsa rabbim beni uyarsın” diye ve o gece rüyamda Allah’ın nurunu gördüm. Gökyüzünde bir yıldıza dönüşüyor ve o yıldız ikiye bölündü, ortasında ince bir çizgi ve altlı üstlü Arapça Esmaül Hüsna isimleri sırayla göründü, en son 100 cü adını görüyordum, insanoğlunun beyninin alamayacağı kadar yüce bir isimdi ve ben onun görkeminden çılgına dönüyordum ve o an Allah’ın sesi bana “sen katımda sevgili bir kulumsun” dedi ve “zor bir hayatın beni beklediğini, ancak bunun beni ıslah etmek için olduğunu” söyledi ve bana çok “estağfirullah diye zikretmemi, bunun bana insanlar arasında itibar kazandıracağını” lütfetti.

Ben çok korkmuştum, ablama seslendim “beni uyandır” diye seslendim. Rüyam dahada uzun ama böyle uyandım işte ve ablam beni rüyasında görmüş ona beni uyandır diye oda korkuyla beni uyandırdı ayaklarımın yanında beyaz bir gölgenin kalktığını söyledi, bu arada ben çokta günah işlemiş biriyim lütfen yorum yazarsanız çok sevinirim. Öznur’un rüyası. 11 Eylül 2012, 22:16

Rüyanın ana unsurları gökyüzünde yıldız, ikiye bölünmüş yıldız, yıldızın ikiye bölündüğünü, Esmaül hüsna, Arapça isimler, Allahın isimlerini görmek.

Rüyada Allah’ın nurunu görmek nasıl yorumlanır?

Öznur Merhaba, böyle güzel ve olağanüstü rüyayı gönderdiğiniz çok sağ olun. Rüyanızı okurken ürperdim ve rüyanızın size önemli mesajlar verdiğini düşünüyorum. Rüyada gökyüzünde Allah yazısı görmek rüyaların en hayırlılarından biri olup, hayırlara işaret eder, korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu simgeler. Rüyanız sizi Allah’ın yoluna, iyiliğe davet etmektedir. Bunun dışında size söylenenleri zaten yazmışınız ve söylenecek başka bir şey bulamıyorum. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için lütfen rüyada Allah yazısı görmek sayfasını ziyaret edip, dikkatlice inceleyiniz.

“Rüyada Allah’ın Nurunu Görmek” için 2 yanıt

ben tuğba, ben de rüyamda eski kaynanama ALLAH ın isimlerini okuyordum bu ne demek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir