Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Allahsız Birini Görmek

Rüyada Allahsız birini görmek neye delalet eder?

Çok ilginç bir rüya gördüm, rüyamda kendi odamda duruyorum daha sonra eski üniversite arkadaşım bize geliyor annem ona iş yaptırıyor güya kaynak işi yaptırıyor, bende o sırada odamdan çıkıyorum, daha sonra odama girdiğim zaman, odamın ışığını yakamıyorum ve odamın değiştiğini görüyorum, odamda ateist veya satanist simgeleri ve karşısında tam 3 tane satantiste benzeyen vesikalık fotolar görüyor ve bundan ürperiyorum.

Meğer eski arkadaşlarım Allah’a inanmıyormuş ve bizim eve kendi ayinlerini yapmak için gelmişler. Bu sırada odamın sağ tarafında da İslam dini ile ilgili güzel bir yazı fakat onu hatırlamıyorum şu anda ve aynı esnada ezan sesini duyuyor ve uyanıyorum. Bunların anlamı nedir.

Rüyada Allahsız birini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dinsiz birini görmek yaşamınızda birçok sorun olduğunu, pek çok güçlüklerle karşılaştığınızı, çok fazla yük taşımak zorunda olduğunuzu fakat bunları çözmek için uğraşmak yerine boş işlerle vakit kaybettiğinizi ifade eder. Bu rüya aynı zamanda açık ve mantıklı düşünmek gerekir şeklinde yorumlanır. Not: rüyada ateist, beynamaz, dinsiz, farmason, gavur, İmansız, inançsız, kafir, kıblesiz, kitapsız, mülhit, taharetsiz, tanrıtanımaz, zındık terimleri de aynı manadadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir