Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Allık Görmek

Rüyada Allık Görmek Neye Çıkar?

Rüyamda allık bakıyordum, iki allık arasında kaldım biri pembe allık biri parlak bir allık, parlak olan allığı yüzüme sürdüm ve denedim, daha sonra parlak olanı aldım, fiyatı 13 tl idi ama benim param yoktu ve dayım ödüyordu. Sizce bu neye işarettir?

Rüyada Allık Görmek Nasıl Yorumlanır?

Bu sayfada anılan kadınların süslenmek için yanaklarına sürdükleri kırmızı renkte boyadır. Rüyada allık görmek gören kişini kadın erkek veya kadının evli ya da bekar olmasına göre farklı anlamlar taşır. Bekar kız rüyasında allık görürse bu onun gerçek hayatında daha fazla ilgi çekme, daha çok beğenilme ihtiyacı içinde olduğunu anlatır. Evli bir kadın rüyada allık görürse bu onun reel yaşamında kendine biraz daha fazla vakit ayırması, kendine bakması gerektiğine delalettir. Bir erkek rüyasında allık görmüşse bunun anlamı karşısındaki partnerine “seni seviyorum” demekte yani ona karşı gerçek duygularını ifade etmekte zorluk çektiğine işarettir. Bazı yorumcular hamile kadının allık görmesini kız sahibi olacağına yorumlamaktadır.

Allık kullanmak ya da yüzüne allık sürdüğünü görmek çalışan veya okuyan kadınlar için iş veya eğitim yaşamında başarı ve ilerlemeye işaret ederken diğerleri için eşine veya partnerine karşı daha açık veya bazen de daha dürüst davranması gerektiğine işarettir. Başkasının allığını kullanmak rüyayı gören kişinin geçici bazı hevesleri için gereksiz yere risk aldığına rivayet edilir. Allık süren erkek görmek rüyayı gören insanın uyanık hayatında çevresindeki insanlar arasında birisi hakkında işlerin yolunda gitmediğine işarettir.

Yüzünden başka bir yerine allık sürmek insanın yaşamında büyük ihtimalle dedikodudan veya bir iftiradan kaynaklanacak bazı yeni zorluklar çıkacağına, bunlarla uğraşırken epeyce zaman ve para kaybı yaşayacağını temsil eder. Allık almak, allık aldığını görmek rüyayı gören kişinin daha sonradan pişman olmaması veya vicdan azabı çekmemesi için çevresiyle olan iletişimine, özellikle de kendisinden yaşça büyük olan birine karşı çok dikkatli davranması gerektiğine tabir edilir. Birine allık vermek insanın kendi çözebileceği bazı sorunları ile bir dostunu ya da arkadaşını üzeceğine, boşu boşuna onların meşgul edeceğine delalettir.

Bu bilgiler ışığında gördüğünüz rüyanın reel yaşamda çevrenizdeki kişilerle iletişiminizde ya da kendinizi onlara ifade ederken daha dikkatli olmak gerektiğine işaret ettiği söylenebilir. Hakkınızda bilgi vermiş olsaydınız daha net açıklama yapılabilirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir