Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Alman Kurdu Görmek

Rüyada Alman kurdu görmek neye işaret eder?

Alman kurduSelamün aleyküm, rüyamda siyah bir alman kurt köpeği gördüm, benim köpeğim değildi ama dükkanımın önünden ayrılmıyordu, bir o tarafa bir bu tarafa koşuşturuyordu.

Köpek saldırmıyordu ama ben tanımadığım bir köpek olduğu için korkuyordum ve özellikle akşam saati idi, yorumunuzu bekliyorum, saygılarımla iyi günler, Alpay.

Rüyada Alman kurdu görmek neye yorulur?

Alpay merhaba. Rüyada Alman kurdu görmek koruyucu içgüdüleri ve ailenizle ilgili kimi olayları sizin sinirinizi bozduğunu ve onların güvenliği hakkında endişeleriniz olduğunu simgeler.

Rüyada gelişen olaylar bir dostundan boş yere kuşkulandığınızı gösterir. Bu bilgi umarım size yararlı olabilir. Bu köpekler aynı zamanda Alman çoban köpeği olarak ta bilinmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Alman Kurdu Görmek” için bir yanıt

Rüyamda eski sevgilimle caddede yürürken eski sevgilim köpeği görüyor bana gösteriyor köpeğin ağzı kocaman açıktı ve bize doğru koşmaya başladı eski sevgilim çok korkuyordu bende öyle sonra köpek aramızdan koşarak geçti be uyandım acaba neye işarettir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir