Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Almanya’ya Gittiğini Görmek

Rüyada Almanya’ya gitmek neye işaret eder?

Günaydın. Öncelikle ben eşimden ayrıyım fakat eşimden ayrılmak istemiyorum. 2 çocuğumuz var. Beni rüyamda kayınvalidem arıyor. Bana çocukları 1 haftalığına götüreceğini söylüyor. Sonra götürüyor. Fakat ben daha sonra kayınvalidemi arıyorum ve “çocukları cuma günü getir” diyorum. Kayınvalidem de bana getirmeyeceğini söylüyor. Ben onların yanına gidiyorum. Kayınvalidemler rüyada Almanya’ya taşınmışlar. Almanya’ya gidiyorum. Evine gidiyorum bana kendini beğenmişlik taslıyor. Bu evi oğlum (eşimin kardeşinden bahsediyor) bana kiraladı diyor.

Sonra salonlarına giriyorum, kayinpederim çok hastaymış yatıyor. Çok zayıflamış. Yerde çocuk bezi var. Kayınpederim altına yapıyormuş. Yerdeki bezde kirli beziymiş fakat dışı tertemiz içini görmedim. Ben altını mı değiştiriyor dedim. Oda bana ben ne temizleyeceğim kadın tuttum o temizliyor dedi. Kadında oradaydı. Sonra Almanya’da bir kuzenim var. Beni arıyor. Hazırlan seni gezmeye götüreceğim diyor. Bende hazırlanıyorum. Acaba motorsikletlemi gelecek diyorum. Fakat arabayla geliyor. Eve geliyor eve kaynım ve eşi gelmişler. Birde benim eşim gelmiş. Kaynım kuzenime asılıyor. Kuzenim hiç ilgilenmiyor. Oğlumun pipisinden kan geliyormuş. Ben oğlumu bezlemişim. Kuzenim doktor ona soruyorum. Bana geçmiş kan önemli bir şey yok diyor. Biz kuzenimle evden çıkarken eşim beni kıskanmış gördüm. 38, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada Almanya’ya gittiğini görmek yorumu

Rüyada kayın valideyi görmek çoğu zaman dedikodu veya tartışma ile açıklanır. Bir tartışmadan sonra aranızın düzeleceğini ve her şeyin yoluna gireceğini işaret eder. Rüyada Almanya’ya gitmek temel olarak üç konuda mesaj verebilir; bir miras konusunun çözüme kavuşacağına, yurt dışından beklenen bir haberin geleceğine veya iş ya da ev hayatında bir değişiliğe yorulur.

Rüyada kayın pederinizi hasta görmeniz aile içinde bir tartışmaya işaret ederken gördüğünüz çocuk bezi aslında geçmişe çektiğiniz özlemi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir