Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Alnında Allah Ve Muhammed Yazısı Görmek

Rüyada alnında Allah ve Muhammed yazısı görmek neye işarettir?

Rüyada alnında Allah ve Muhammed yazısı görmekAnnem rüyasında alnımda Allah ve Muhammed yazısı görmüş. Sevgili admin; Annem rüyasında beni uzanmış uyur pozisyonda görüyor.Bana dikkatli bakınca ben elimle alnımdaki saçları elimle düzelterek alnımı açıyorum ve annem alnımda Allah ve Muhammed yazılarını Arapça yazılmış şekilde görüyor ve mutlu bir halde uyanıyor. Teşekkür ederim.

Kimden: Cezzooo
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Umutlu
Anahtar kelimeler: Alın, Allah yazısı, Muhammed yazısı

 

Rüyada alnında Allah ve Muhammed yazısı görmek yorumu

Rüyada Allah yazısı görmek; en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu simgeler. Yüce yaradanın 99 güzel isminden birincisi olan tüm isimlerin vasfını ihtiva eden öz adı. Kendinden başka ilah bulunmayan tek Allah yazısı, yazının görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü bu rüya kolay kolay herkese kısmet olmaz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada Allah yazısı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Alnında Allah Ve Muhammed Yazısı Görmek” için 8 yanıt

Ben bir rüya gördüm rüyamda allah yazısını arapca her iki ayak baş parmaklarımın üstünde sanki canlı yayın gibi gördüm ve yeğenimle o esnada bağrışıyordum nedir bunun sebebi diye soruyordum o bana dediki 2 çoçuğun ölecek dedi lütfen yorumlarsanız allah rızası için tşk ederim

Rüyamda sol ayağımın üstünde arapça Allah yazıyordu ve çok güzel idi. damarlarımla yazılmış masmavi çok değişik ve güzeldi gözyaşlarımı tutamıyordum. Ben hiç bir rüyadan böyle tad almamıştım maneviyatım coştu rüyamda gözyaşlarımı hiç tutamadım. Yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Rüyada kolunda Allah Yazısı görmek
Ben böyle bir rüya görmedim, kız arkadaşımla sahil tarafında arkamız mezar vardı, ilginç bir şey, bilmiyorum nasıl oldu ama bir ara kolumu kaşıdım, çok talı bir kaşınma oldu, aradan kısa bir süre geçti koluma bakmak istedim, bir anda Arapça Allah yazısını gördüm ve kız arkadaşıma gösterdim. “Allah’mı yazıyor” dedım, oda baktı baktı “evet” dedı. “bu senin özel bir insan oldugunu gösterır” dedı, bunun gibi bir çok şey geçtı başimdan.
Rüyalarımın doğru çıkması, sabah ezanlarında uyanmam ve bir de sabah ezanında uyandım kafamı kaldırdım, içeriye patronumun ortaği girdi ama rüya değildı, çok ıyı hatırlıyorum yani, ben öyle sanıyorum, geçti ayak ucuma oturdu, çok sersemlemıştım gözumu kapadım yarım saat sonra uyandım, kimse yoktu bunlar ne demek bana yardımcı olurmusunuz.

Yusuf merhaba,
Aynen rüyada arkadaşının “bu senin özel bir insan olduğunu gösterir” dediği gibi bu rüya en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu simgeler. Bu konuda detaylı bilgiyi Allah Yazısı sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyamda bir adam gördüm ve alnında Arapça harflerle Allah yazıyordu fakat biri adamı öldürmeye çalışıyordu. Bu rüya aklıma takılıyor yardımcı olursanız sevinirim

Benim rüyamda camın üzerinde Allah ve Muhammed yazıyordu ama o yazıya dokunursak zzzzzzzzzzaaaaaaaaaa diye ses geliyordu, birde ben bu yazıyı korku rüyasında gördüm, normalde cinden korkmam ve o rüyada nedense arkadaşımla birlikte korkudan uyuyamıyorduk, ne olur cevap verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir