Kategoriler
İsimler

Rüyada Alper İsmi

Rüyada Alper ismi ne manaya gelir?

Merhaba, yaklaşık 1 ay önce bir rüya görmüştüm hala etkisi altındayım ara sıra hala benzer rüyalar görüyorum. Ben ve eski sevgilim bir uçurumun kenarında oturuyorduk, birden uçurumdan atlıyor ve ben ona bakakalıp “Alper ne yaptın sen” diye bağırıyorum (gariplik burada – adı gerçekte bu değil).

Peşinden koşup kurtarmaya çalışırken öldüğünü görüyordum ağlaya ağlaya ayağa kalkarken eski sevgilimin sesini duyuyordum bana sesleniyordu çok ağlıyordum yanıma gelip bana sarılıyor ve kulağıma “bu kadar aptal olma” deyip beni uçurumdan aşağı atıyordu, yere düşüyordum ama ölmüyordum sadece ağlıyordum. Eğer yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüyada Alper ismi görmek yorumu

Seda merhaba, görmüş olduğun rüya eski sevgilini kaybetmenin acısını hala içinden atamadığını anlatmaktadır, lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada uçurum kenarında oturmak, uçurumdan düşen birini görmek ve rüyada uçurumdan düşmek konuları ayrıntılı bir şekilde rüyada uçurum görmek sayfasında anlatılmıştır.

Rüyanın en enteresan tarafı gerçek hayatta eski sevgilinin adı bu olmamasına karşın senin rüyada o uçurumdan düşerken ona Alper diye bağırman ki incelenmesi gereken bir konudur. Alper isminin anlamı er, cesur erkek, soylu erkek anlamındadır. Rüyada Alper ismini duymak rüyayı gören kişinin asil bir karaktere sahip olduğunu belirtir. Alper diye çağrılmak rüya sahibi kimsenin köklerine ve ananelerine verdiği değeri işaret eder. Birine Alper diye seslenmek kişinin sahip olduğu özel değerleri sevdikleriyle paylaşma dileğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir